Латунні
дверні ручки Mandelli в Одесі

Італійська компанія Mandelli належить до ряду елітних брендів, представляти які особливої потребі немає. Зайве також говорити, що продукція таких виробників вирізняється винятковою надійністю і елегантністю.

Дивитися галерею ручок Mandelli

При виготовленні ручок Mandelli орієнтується на застосування якісних і екологічно чистих матеріалів, серед яких є навіть фарфор.

На особливу увагу заслуговує якість покриття ручок «Манделлі» — фірма займає одне з провідних місць в розробці нових захисних типів покриттів для ручок різного призначення.

На відміну від деяких інших відомих виробників дверних ручок, використовуючих сплави на основі цинку, алюмінію і міді (ЦАМ і Zamak), Mandelli відливає свої ручки з латуні — найкращого матеріала для подібних виробів. Латунні ручки заслужено вважаються найміцнішими, на них добре тримається гальванічне покриття.

Купити ручки Mandelli в Одесі ви зможете в нашому магазині. Якщо вам потрібні елітні ручки з винятковою якістю як матеріалу, так і покриття, то вироби цього бренду можуть стати гарним вибором. Але продукція такого рівня має також ціну європейського рівня, доступну не всім. У цьому разі виходом можуть стати ручки китайських виробників Safita, Rich-Art та Prius. Оскільки вони є копіями ручок європейських брендів, то вони такі ж вишукані, проте ціна їх доступна будь-якому жителю Одеси.

Дивитися маркування покриття

Класичні дверні ручки Mandelli

Дверні ручки Mandelli в стилі «Хай-тек»

Дверні ручки Mandelli в стилі «Модерн»

Ручки-скобы Mandelli

Кнобсети Mandelli


Відкрити меню розділу