Дверні ручки Tupai в Одесі

Не можна сказати, що португальські дверні ручки Tupai користуються особливим попитом в Одесі. Якщо говорити про виробників світового і європейського рівня, то на ринку дверної фурнітури Одеси, більш поширені іспанські та італійські бренди.

При всій відносній маловідомості в нашому місті, Тупай є брендом світового рівня, що існує з 1976 року. Його продукції притамана вельми висока якість — ручки відливають з латунних сплавів, в яких відсоток латуні становить не менше 90%, а якість гальванічного покриття така, що фабрика здійснює гальванізацію елементів салону автомобільних виробників, серед яких компанії Bentley і Audi. Ручки покриваються міцним лаком за допомогою електрофорезу. Контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва — перевірки сировини, кування і холодного штампування, лиття, механічної обробки, шліфування і фінішного покриття.

Якщо ви бажаєте встановити в свої двері ручки Тупай, то наш магазин може здійснити поставку НА ЗАМОВЛЕННЯ будь-якої моделі з ниженаведеного списку.

Маркування кольорів покриття ручок Тупайй

01 — латунь 03 — хром полірований
07 — бронза 16 — сталь нержавіюча
36 — нікель 46 — бронза антична
47 — срібло античне 142 — нікель матовий
77 — стара бронза матова 96 — хром матовий

Ручки на планці

Ручки на круглій розетці

Ручки з нержавіючої сталі

Ручки на прямокутних розетках

Фурнітура, замки та якісні двері в Одесі

Відкрити меню розділу