Пластикові вікна в Одесі. Установка з гарантією.
Одеса і Одеська область

Пластикові вікна в порівнянні з дерев'яними мають багато переваг — вони відмінно протистоять дії вологи і не змінюють форми при першому зустрічному тумані. Пластикові вікна дуже просто прибирати, вони не вимагають щорічного фарбування і добре затримують шум і холод. Вони стрімко, за десятиріччя увірвалися в наше життя, яке без них вже немислиме.

Пластикові вікна в Одесі ви зможете замовити в нашому магазині. Ми виготовляємо віконні конструкції самих різних форм за індивідуальним дизайном. У своїй роботі ми використовуємо німецькі пластикові профілі «Veka» і «KBE», а також український «Osnova», який виготовляється за австрійською технологією. Усі наші вікна оснащуються якісною фурнітурою «Vorne» (Туреччина) і «Winkhaus» (Німеччина). На всі вироби, включно елементи фурнітури, надається гарантія.

Кожному віконному профілю притаманні свої властивості та особливості, які висвітлені на окремих, відповідних до назви бренду, сторінках сайту. А цей невеликий огляд дасть вам базові знання, необхідні для замови пластикових вікон.

Пластикові вікна: загальне знайомство

Як зрозуміло з назви, такі вікна робляться з пластикової маси і мають досить багато назв: вікна з ПВХ, вікна з металопластику і т. ін. Під загальним коренем усіх слів ховається полівінілхлорид. Це міцна полімерна пластмаса білого кольору, яка не горить в повітрі. До того ж цей пластик протистоїть впливу масел, різних кислот і лугів. Такі якості не могли залишитися непоміченими і в усьому світі з полівінілхлориду почали робити різні вироби, зокрема і вікна.

Полівінілхлорид завантажується в особливі термопластавтомати, на виході яких з'являється готовий пластиковий профіль, з якого і виготовляються вікна. Всередину нього вставляється металевий профіль, що надає всій конструкції додаткову жорсткість і міцність.

Пластиковий профіль не є цілісним — всередині формуються особливі перегородки, що поділяють його на порожнини, звані камерами. Таке рішення зменшує вагу пластикового вікна і підсилює його теплозберігаючі функції. Кожна камера служить додатковим бар'єром для холоду і чим більше кількість таких камер — тим «тепліше» буде вікно. Зазвичай вікна містять 4-6 камер.

На теплозахисні функції пластикового вікна безпосередньо впливають стекла, які склеюють, формуючи склопакет. Він також розділений на камери, які герметичні і саме завдяки їм пластикові вікна так добре затримують шум і холод. Камери в склопакеті формуються стеклами: два скла — однокамерний склопакет, три — двокамерний. Зазвичай в Одесі встановлюються одно- та двокамерні склопакети, які відмінно протистоять дощовим і м'яким одеським зимам.

Чи всі пластикові вікна якісні?

Звичайно, ні — є хороші, є й не дуже. Збиваючи ціни і здешевлюючи віконну конструкцію доводиться чимось жертвувати. І такою жертвою може стати металевий профіль. Вікна без нього зовні не змінюються, проте з часом можуть втратити свою форму. Не набагато — але і така деформація може призвести до різних неприємних ефектів: можуть з'явитися щілини, вікна можуть закриватися нещільно, та й кому приємно мити стекла зовні, тримаючись за кволу і ненадійну конструкцію. В Одесі подібні вікна часом ставляться в нові будинки, радуючи новоселів тільки перший час.

Наступний спосіб здешевлення — фурнітура та стекла. Дешева фурнітура, зрозуміло, програє в надійності дорожчій. А звичайні стекла коштують дешевше особливих, теплозберігаючих. Майте на увазі ці фактори і вирішуйте що вигідніше — розплата за неякісну дешевизну обов'язково настане.

Тепер, отримавши основні відомості про пластикові вікна, ви будете впевненіше орієнтуватися і ставити правильні питання.

На завершення зазначимо, що ми займається пластиковими вікнами тривалий час. Наш магазин має свою торгову марку, ми дорожимо своєю репутацією і тому ніколи не запропонуємо вам неякісну продукцію. Контактуйте з нами — ми живемо в Одесі. А одесит з одеситом завжди зможе домовитися!

Пластикові вікна в Одесі — індивідуальний підхід і якість!

Меню розділу вікон