Продукція Mottura в Україні

Італійська компанія Mottura — відомий виробник компонентів систем безпеки. Бренд є одним зі світових лідерів у виробництві замків, циліндрових механізмів і сейфів.

Магазин «Добрий Дім» є офіційним представником Mottura в Україні
з прямим виходом на завод-виробник в Італії

Ми знаходимося в Одесі, але будь-яку продукцію Моттура ми можемо вислати в будь-яке місто України будь-яким зручним для вас поштовим перевізником. При пересиланні «Новою поштою» деякі товари (циліндри і замки) доставляються безкоштовно, а оплата здійснюється післяплатою, після отримання та огляду вами товару.

Продукція компанії представлена в понад країнах світу, серед яких є і Україна. Якість продукції відома всім, так само як відома і надійність в роботі — виробництво знаходиться в Італії і не виходить за межі країни.

Циліндри Mottura Champions

Циліндри поділяються на серії, кожна з яких має свою зламостійкість, особливості та ціну.

mottura c29 одеса

Champions C28 і C29

Champions C28 і C29 є початковими серіями з п'ятипіновими захищеними циліндрами, ключами з інтерактивним елементом і сертифікатом лабораторії ICIM категорії 2.

Серія C29 відрізняється від С28 наявністю протирозривної скоби-пружини, що знижує ймовірність розламу циліндра. Саме цю серію ми найчастіше і пропонуємо.

У нас є також і півциліндри C28, які будуть відмінним варіантом для промислових морозильних камер, холодильників, електророллет і подібних місць.

mottura pro одеса

Champions Pro

Champions Pro був розроблений значно пізніше за інші моделі — в 2015 році. Циліндр оснащений технологією контрольованого зламу, спрямованою на захист від виривання, і принципово новою системою контролю профілю ключа, що складається з додаткових фігурних пінів. Нова спрощена конструкція дозволила при високій стійкості до зламу значно знизити вартість механізму, зробивши його одною з найзатребуваніших моделей. Циліндри Pro сертифіковані лабораторією ICIM, є найбільш «ходовими» і завжди є в наявності

mottura c38 одеса

Champions C38

Champions C38 — більш зламостійкий варіант. Починаючи з цієї серії циліндри оснащені додатковими бічними пинами контролю профілю ключа, що значно ускладнює розкриття шляхом підбору коду відмичками. Ключі циліндрів цієї серії оснащені, крім інтерактивного елементу, магнітним піном. Модель сертіфікована лабораторією ICIM категорією 2.

Циліндри забезпечують дуже високий рівень протистояння інтелектуальному розкриттю, що наближається до нерозкривного. Висока надійність C38 перевірена часом — серія випускається десятки років.

mottura c48 одеса

Champions C48

Champions C48 — найбільш зламостійка серія: циліндри мають дві різні системи кодування — на додаток до п'яти пінів додані 4 обертових піна. Циліндр має сертифікат лабораторії ICIM категорії 3.

Циліндри C48 забезпечують найвищий рівень протистояння інтелектуальному розкриттю, який можна на побутовому рівні назвати нерозкривним. Захист від вільного копіювання ключів знаходиться на найвищому рівні — заготовки не поширюються взагалі, виготовлення дублікатів здійснюється тільки в Італії, на фабриці-виробнику.

Загальні технічні характеристики циліндрів Champions

Комплект містить циліндр, п'ять ключів, картку власника, інструкцію для монтажу і кріпильний гвинт. Комплект герметично запечатаний на заводі-виробнику, що є гарантією унікальності ключів.

Циліндри можуть на замову постачатися у виконанні Vario (з «трьома життями»), що допускає перекодування. Комплект містить 3 унікальних набори ключів (3 життя), і при потребі в будь-який момент можна перекодувати (переналаштувати) циліндр на один з цих наборів. Оскільки у нас прямий вихід на завод-виробник, то ми можемо в будь-якому наборі забезпечити необхідну вам кількість ключів.

Доставка циліндрів по Україні здійснюється будь-яким перевізником післяплатою без передоплати.

При використанні послуг «Нової пошти»
ДОСТАВКА В ВАШ ГОРОД БЕЗКОШТОВНА

Замки Mottura

Замки є найвідомішим продуктом компанії Mottura, котрий займає значну частину українського ринку замків. Надійність в роботі та кількість рішень для броньованих дверей зробили замки Моттура беззаперечним лідером — сказати це можна без жодних натяжок. Український ринок замків також представлений іншими виробниками, але досить порівняти каталоги їх продукції з каталогом Моттура, щоб зрозуміти, хто є хто.

Замки Mottura також ранжуються за серіями, кожна з яких має свої особливості та призначення — є серії з двосистемними замками (комбіновані), з моделями, де зусилля від циліндра передається на механіку замка за допомогою шестерного механізму, з блокуванням замка при вибиванні циліндра та інші рішення — вибір моделей і рішень дійсно дуже широкий.

Окремої уваги заслуговують замки c технологією My Key, яка запобігає несанкціонованому копіюванню сугальдних ключів, а також моделі з механізмом, що дозволяє здійснюти перекодування — при втраті ключа міняти замок не доведеться, потрібно лише замовити нові ключі та налаштувати на них замок.

Ознайомитися з замками Моттура ви зможете у відповідному розділі нашого сайту — описувати всі моделі та серії в рамках одного матеріалу безглуздо.

Будь-яку модель замка ми зможемо вислати в будь-яке місто України зручним для вас перевізником. При використанні «Нової пошти» деякі моделі доставляються безкоштовно.

Сейфи Mottura

Сейфи Mottura, як і замки, представлені дуже великою кількістю моделей. Вони також поділяються на серії — офісні сейфи, сейфи для зберігання зброї, для готелів і лайнерів, потаємні сейфи, меблеві, вогнестійкі, з підвищеною зламостійкістю, з електронним та механічним кодуванням — моделей дуже багато.

Ми не займаємося пересиланням сейфів по Україні через вартість доставки — вона у цьому разі дуже значна. Але при потребі ми зможемо надіслати сейф в будь-яку точку України, якщо ціна вас влаштує.

Історія Mottura

Історія компанії починається з середини минулого століття. Серед світових лідерів замків і циліндрів є гравці з незрівнянно довшою історією, що лише підкреслює інноваційність і якість продукції Mottura — без цих якостей вийти в світові лідери досить проблематично.

Перший невеликий завод компанії був побудований в 1963 році в промисловій зоні Турина. З самого початку виробництва був взятий курс на виробництво запірних механізмів підвищеної стійкості до зламу.

Через деякий час у зв'язку зі збільшенням попиту на продукцію виробничі потужності були розширені, а в 80-х роках було розширено асортимент продукції — почалося виробництво побутових сейфів.

В середині 90-х років компанія здійснила глибоку внутрішню реконструкцію і з цього моменту підприємство набуло структури найсучасніших промислових підприємств: з'являються дослідні ділянки, ділянки досліджень і розробок, розширюється проектний відділ, створюються контрольні та випробувальні лабораторії. В цей же період починається співпраця з великими сертифікаційними міжнародними структурами.

У 1999 році Mottura отримала сертифікат якості UNI EN ISO 9001, в наступні роки сертифікацію пройшли всі основні лінії продукції.

У 2000 році компанія почала виробництво вищезазначених циліндрів Champions, які до нашого часу займають провідні позиції в своїх класах. В цей же час сертифікується процес виготовлення дублікатів і утворюється «Mottura Club», центри якого знаходяться в багатьох країнах світу і, як уже говорилося, в Україні.

У наші часи дистриб'юторська мережа компанії охоплює країни 5 континентів. Інноваційні технології, внутрішні випробувальні лабораторії, автоматизація виробництва та розміщення його тільки на території Італії забезпечують надійність продукції та її відповідність високим стандартам системи якості UNI EN ISO 9001/2000.

Магазин «Добрий Дім» —
продаж та доставка продукції Моттура в регіони України

Відкрити меню розділу