Напівциліндри Mottura Champions C28

Пропонований напівциліндр Mottura C28M310001 є модифікацією циліндра Mottura Champions C28, призначену на використання в місцях з одностороннім доступом. Його особливість — компактні розміри при досить високій надійності, властивій 28-й серії Champions, яка не знаходиться на вершині зламостійкості, але забезпечує цілком прийнятний рівень стійкості до зламу. Ще одна важлива деталь — модель дозволяє виставити потрібний кут спокою кема (поворотного кулачка), який в стандартній серії не змінюється і становить 30 градусів.

Напівциліндр, крім різних точок побутового призначення, може використовуватися в промислових морозильних камерах, холодильниках, а також електророллетах.

Технічний опис напівциліндра Champions C28

Циліндри і напівциліндри C28 сертифіковані європейським стандартом EN 1303 і лабораторією ICIM по другій категорії. Система механічного кодування містить 5 пінів, а ключ — рухливий елемент у вигляді коліщатка, званий інтерактивним елементом. Елемент розміщений в поглибленні на кінці ключа і є запатентованою технологією Champions, спрямованою на запобігання вільного виготовлення дублікатів ключів. Взаємодіючи зі спеціальними пінами ротора циліндра, рухливий елемент дозволяє останнім визначити справжність ключа — при відсутності коліщатка або його невірних розмірах ключ не розпізнається і циліндр не відчинить.

Наявність інтерактивного елемента непрямим чином підвищує стійкість до інтелектуального відкриття — при роботі відмичками або іншим інструментом зловмисникові доведеться обходити відсутність коліщатка будь-яким способом.

Протистояння інтелектуальному відкриттю

З погляду на протистояння тихим методикам розкриття (відмички і т. ін.) циліндр не можна назвати нерозкривним. Це непогана модель, її не розкриє перший зустрічний, проте п'ятипінове кодування не передбачає високого захисту. Зламостійкість, як уже говорилося, підвищує інтерактивний елемент, але навіть з його наявністю циліндр рекомендується для виконання не надто складних завдань. Такими завданнями можуть бути рольставні, ролети, морозильні камери і подібні місця, в яких зламостійкости C28 буде більш ніж достатньо.

Зведені характеристики циліндра C28

Комплектація

Комплект містить циліндр, п'ять ключів, картку власника, інструкцію для монтажу і кріпильний гвинт. Комплект герметично запечатаний на заводі-виробнику, що є гарантією унікальності ключів.

Ключі та копіювання ключів C28

Ключ циліндра являє цілісну заготовку, відлиту з альпаки (сплав нікелю і срібла). Головка заготовки покрита ергономічною пластмасою — вона ніколи не відломиться. Ключі мають реверсивність — вставляти їх в циліндр можна будь-яким боком, передбачена можливість розрізняти їх за допомогою змінних кольорових вставок.

Копіювання ключів можливе виключно в сертифікованих центрах Mottura Club і тільки за пред'явленням картки власника і оригіналу ключа. Наш сервісний центр є членом Mottura Club під номером 3014, тому ми зможемо виготовити для вас необхідну кількість дублікатів.

Магазин «Добрий дім» — циліндри Mottura
від офіційного представника в Одесі

Відкрити меню розділу