У зв'язку з введенням карантину магазин працює в онлайн-режимі. Телефонуйте, ми на зв'язку.

Напівциліндри Mottura C28

Пропонований напівциліндр Mottura C28M310001 є модифікацією циліндра Mottura Chapmions C28, націленою на використання в місцях з одностороннім доступом. Його особливість — компактні розміри при досить високій надійності, властивій 28-й серії Chapmions. Серію не варто вважати надзламостійкою, але забезпечує вона цілком оптимальний рівень стійкості до зламу. Ще одна важлива деталь — модель дозволяє виставити потрібний кут спокою кема (поворотного кулачка), який в стандартній серії не змінюється і становить 30 градусів.

Напівциліндри, крім різних точок побутового призначення, можуть використовуватися в промислових морозильних камерах, холодильниках, а також електророллетах.

Технічний опис напівциліндра Mottura C28


Champions c28 для морозильної камери

Напівциліндр C28

напівциліндр для електророллети

Розміри:
A — 41, B — 31

кольору ключів «Champions»

Змінні
кольорові вставки

Циліндр має 5 пінів і особливий пін, який взаємодіє з рухливим інтерактивним елементом ключа у вигляді коліщатка. Інтерактивний елемент розміщений в поглибленні на кінці ключа і є запатентованою технологією CHAMPIONS ©, спрямованою на запобігання вільного виготовлення дублікатів ключів.

  • Штифти і корпус циліндра захищені від висвердлювання.
  • Штифти виготовлені з відіа-сплаву (карбід вольфраму і кобальту).
  • Піни виготовлені із загартованої сталі.
  • Положення спокою кулачка (кема) — довільне
  • Можливість створення системи Master Key (Майстер-ключ), що являє собою ієрархічну систему циліндрів і ключів з різним рівнем доступу. Читати про систему «майстер-ключ».
  • Реверсивний, відлитий під тиском, ключ.
  • Стрижень і головка ключа є єдиною деталлю, виготовленою з альпаки (сплаву нікелю і срібла). Головка ключа покрита тонкою, ергономічною пластмасою.
  • У ключах передбачена можливість розрізняти їх за допомогою змінних кольорових вставок.

Комплектація


Комплект складається з ключів, напівциліндра, картки власника і кріпильного гвинта. Комплект запечатаний на заводі, що є гарантією унікальності ключів.

Про копіювання ключів C28


Як вже згадувалося, ключ напівциліндра містить патентований елемент, що запобігає несанкціонованому виготовленню дублікатів. Створення дублікатів можливе тільки в сертифікованих центрах Mottura Club виключно за пред'явленням картки власника і оригіналу ключа.

Наш сервіс-центр є сертифікованим членом Mottura Club (номер 3014), тому у нас ви зможете замовити будь-яку кількість дублікатів.

Магазин «Добрий дім» — циліндри Mottura
від офіційного представника в Одесі