Замки для дверей в Одесі.
Купити замок для дверей з установкою

Наш магазин пропонує найширший вибір замків для дверей в Одесі. Навряд чи навіть на «Привозі» ви знайдете більший асортимент. Так, китайського барахла там більше, це факт. Але кому потрібен замок для дверей, який може зламатися через місяць. Тому, якщо вам потрібен дійсно якісний замок, звертайтеся до нас — Mottura, AGB, Cisa, Gerda, Kale — замки цих найвідоміших брендів є в наявності. Не будемо приховувати, у нас є і дешеві замки з відповідною якістю, але пропонуючи їх вам, ми чесно попередимо про можливі наслідки.

Які замки ви зможете купити у нас

Ми пропонуємо безліч замків для виконання різних завдань — у нас є замки для вхідних і міжкімнатних дверей, є моделі для решіток і скляних дверей, є електромеханічні замки та замки для металопластикових дверей.

Доставка по Одесі

Замки доставляються по Одесі та Одеській області службами доставки, найчастіше використовується «Нова пошта». Це забирає час, і якщо вам замок потрібен терміново, то краще заїхати в наш магазин — ми знаходимося на Старокінному ринку поряд з центральним автовокзалом, дістатися до якого можна громадським транспортом з будь-якої точки Одеси. У крайньому разі ми самі постараємося доставити замок за додаткову плату. Телефонуйте, домовимось.

Асортимент нашого магазину охоплює всі цінові категорії — майже в кожному розділі кожному бренду є альтернатива у вигляді схожих моделей іншого виробника.

У нас ви зможете купити врізні замки виробників світового рівня Mottura, Cisa, AGB, Kale, GU-BKS, а також замки російських виробників «Ельбор», «Гардіан» і «Бар'єр». Є також й маловідомі, але дуже цікаві моделі вітчизняного виробництва — замок «Київський», наприклад, є найкращим в плані зламостійкости серед простих замків, а моделі Radlock взагалі вважаються незламними. У нас є складні моделі з можливістю перекодування (при втраті ключів замок можна налаштувати на нові ключі), є недорогі прості замки для побутових цілей.

Замковий сервіс

Сервісний центр нашого магазину є членом української федерації «Локсмайстер», міжнародної організації «Mottura-Club», і має атестат центру сертифікації «SPV Company Ltd». Ми здійснюємо ремонтні, перекодувальні та інші роботи з замками і циліндрами, а також виготовлення ключів. Ви можете купити врізний замок, і при потребі відразу замовити потрібну кількість дублікатів для будь-якої моделі, включно із захищеними від копіювання ключами My Key.

Виняток становлять ключі до деяких циліндрових замків, дублікати яких виготовляються тільки на фабриках. В цьому разі відправка запиту на завод і виготовлення дублікатів займає деякий час.

Ми пропонуємо в Одесі:

Великий вибір замків означає отримання надмірної кількості технічної інформації — кожну модель потрібно вивчити хоча б побіжно. Якщо ви не хочете займатися подібними речами або взагалі не розбираєтеся в замках, то телефонуйте в наш магазин — ми завжди готові прийти до вас на допомогу.

Замки для дверей в Одесі — установка з гарантією

Відкрити меню розділу