Що поставити на парадні двері.
Набір для вхідних металевих дверей в Одесі c установкою

Отже, у вас виникла необхідність обмежити доступ парадних дверей. Існує досить велика кількість варіантів вирішення цього завдання — домофон, кодовий замок, звичайний замок і т. ін. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Домофони зручні в користуванні, але їх коди рано чи пізно стають відомі всім — вони є по суті «прохідним двором». А при відключенні світла домофони взагалі безпомічні, і саме в цей час відбувається крадіжка дотягувачів. Кодові замки не забезпечують потрібної зламостійкості до вандальних впливів, а їх код по зтертій фарбі або бруду біля використовуваних кнопок можна підібрати. Ми пропонуємо набір для парадних дверей, надійність якого наближається до максимального рівень протистояння зламу і стійкості до дії вандалів, яких в Одесі вистачає.

Набір для захисту парадних дверей

Пропонований нами комплект складається з дотягувача, врізного циліндрового замка і захисної фурнітури, суміщеною з ручкою. Саме така комплектація наведена як приклад на фотографіях — вона часто встановлюється в місцях, де інші методи захисту вхідних дверей і обмеження доступу не дали результатів. Набір встановлений в одній з парадних житлового будинку Одеси, мешканців якого «дістала» робота кодового і рейкового замків (їх сліди залишилися на дверях). Двері були оснащені кілька років тому, усі компоненти служать донині без нарікань та нагараздів.

Зазначимо, що наш магазин пропонує різні варіанти рішень різних цінових категорій, але китайського непотребу і копійчаних ненадійних компонентів ми не продаємо — у нас тільки якісна продукція, перевірена часом.
Тепер опишемо роботу кожного елементу окремо.

Захисна фурнітура

Роль захисної фурнітури на дверях під'їзду або парадної неможливо переоцінити — саме вона захищає замок і циліндр від всіляких силових дій.

Найчастіше використовується чеська фурнітура Rostex. З внутрішнього боку фурнітури є фалева ручка, яка керує защіпкою, із зовнішнього — ручка глухого типу, відламати яку неможливо. Фурнітура виготовлена з особливо міцного металу, всередині корпусу зовнішньої частини знаходиться товста загартована планка, а місце біля циліндра додатково посилено. Ми тривалий час використовуємо Rostex, її не раз намагалися зламати і ви можете ознайомитися з звітом про один з таких зламів. Повірте, ви отримаєте повне уявлення про рівень захисту.

Замок

Зазвичай ми комплектуємо двері надійними замками нижнього і рідше середнього цінових діапазонів. Причина проста — зазвичай у парадних дверях товстий метал, який в сукупності із захисною фурнітурою забезпечує досить надійний захист замка і ставити дорогі моделі з високим рівнем протистояння силовому зламу просто недоцільно.

Циліндр

Злодій проникає в приміщення, використовуючи вандальні або інтелектуальні методики відкриття замків і циліндрів (пройшовши за посиланням, ви зможете ознайомитися з ними). Оскільки саме циліндр відповідає за протистояння інтелектуальним, то краще поставити більш-менш надійну личинку. Знову ж, вибір великий і усе залежить від доцільності використання циліндра в конкретному місці — якщо двері на виду, то можна встановити серцевину нижнього цінового сегмента. Головне, що циліндр був захищений фурнітурою і тоді зловмисникові підібратися до нього буде вскрай нелегко.

Дотягувач

Робота дотягувача не потребує пояснення — він забезпечує плавне закриття дверей і є опціональним елементом, який можна і не ставити. Ми пропонуємо різні варіанти дотягувачів, якщо ви вирішили його встановлювати, то вибрати буде з чого, а майстри нашого сервіс-центру виконають установку в будь-якому районі Одеси, включно зі зварювальними роботами.


Звертайтеся в наш магазин — ви отримаєте усе в одному місці, включно з установкою: вам не доведеться бігати по магазинах Одеси в пошуках потрібних компонентів. До того ж ми є офіційним постачальником багатьох компаній — ви отримаєте ГАРАНТОВАНО ОРИГІНАЛЬНИЙ товар по прийнятній для свого класу ціні.

Магазин і сервіс-центр «Добрий дім»
- двері, замки, циліндри і захисна фурнітура в Одесі з установкою

Відкрити меню розділу