Чи можна зламати захисну фурнітуру Rostex?

Наш магазин пропонує велику кількість циліндрових механізмів — у продажу є недорогі моделі, є надійні та якісні циліндри, які зі зрозумілих причин дешево коштувати не можуть. Багато одеситів, які бажають максимально захистити свої вхідні двері, купують циліндри верхнього цінового сегмента, вважаючи, що більш нічого не потрібно. На жаль, це не так.

Замки зламують різними способами. Усі вони поділяються на інтелектуальні (без пошкодження замка) і вандальні (силові). Кожен замок вхідних дверей здійснює свою функцію — сугальдний добре протидіє силовим методам зламу, циліндровий — інтелектуальним: підбору ключів, відмичкам, бампінгу. Відповідно, слабке місце циліндрових замків — протистояння силовим методикам розкриття: зламу циліндра, його висвердлюванню або вибиванню.

Повернемося до якісних циліндрів. Механізми топового рівня забезпечують відмінний захист від інтелектуальних методик зламу — одні трохи краще, інші гірше: у кожного свої особливості. Оскільки це дуже надійні пристрої, які стоять на вершині інженерної думки, то багато з них протистоять і деяким силовим діям: розриву і висвердлюванню — слабкі місця у них захищені елементами з загартованого металу. Проте ні у одного циліндра немає захисту від зламування — проти удару кувалди важко встояти. Ми впритул підійшли до розуміння призначення захисної фурнітури — саме вона захищає циліндр від силових впливів.

Якщо вести мову про надійну і не дуже дорогу фурнітуру, то Rostex являє вельми привабливий варіант. Немає сенсу описувати ці чеські накладки, багато з яких поєднані з ручками — ви можете зайти через меню на сторінку, де даються їх описи, розміри та інші параметри. Набагато цікавіше дізнатися, погодьтеся, наскільки ця фурнітура виконує своє призначення.

Ми завжди декларуємо наш підхід — не продавати клієнтам неякісний товар. Тому ми часом проводимо із захисною фурнітурою різні тести. У випадку з Rostex випробування провело саме життя: один з покупців нашого магазину придбав накладки Rostex, які зазнали спробу зламу. Попсували їх добряче, але фурнітура вистояла — людина прийшла з вдячністю за новим комплектом, хоча подяку потрібно висловлювати чехам, а не нам. Результати спроби зламу наведені на фото.

Отже, фурнітура виконала своє завдання, злодії не проникли в приміщення, але потрібні деякі пояснення.

По-перше, будь-яку фурнітуру можна зламати — це потрібно розуміти, так само як розуміти і той факт, що зламу підлягають БУДЬ-ЯКІ двері — справа лише в часі та засобах зламу. В наведеному прикладі фурнітура відповідала своєму місцю — всередині накладок знаходиться особлива пластина з 4-міліметрової загартованої сталі, місце біля циліндра посилено, і у зловмисників не було можливості скористатися потужним інструментом. Болгаркою, наприклад, проти якої навряд чи щось встоїть. Але такі інструменти застосовуються рідко, якщо ж вести мову про стандартний побутовий злам, то використання броньованої фурнітури, як ми бачимо, може зупинити зламника.

По-друге, фурнітуру потрібно правильно підбирати і ПРАВИЛЬНО встановлювати. Майстри нашого сервісного центру можуть зробити і перше і друге. Повірте, ми не намагаємося нав'язати вам зайву послугу, намагаючись заробити додаткові гроші — є двері, де використання захисної фурнітури Rostex недоцільно: краще встановити накладки іншого виробника. А бувають випадки, коли будь-яка захисна фурнітура взагалі НІЧОГО НЕ ДАСТЬ, за викинуті гроші ви отримаєте лише самозаспокоєння, не більше того. Вам залишається лише вирішити, що потрібно — ілюзія і помилкова впевненість в захисті житла або двері, захист яких дійсно може затримати грабіжника. Хоча б на деякий час.

На закінчення ми хочемо докласти ще дві фотографії однієї з наших робіт, де клієнт побажав змінити свою стару ручку на фурнітуру Rostex — як то кажуть, «до і після».

Якщо ви помітили, що ручка не вписується в старі двері (що є правдою), то Rostex пропонує ручки як сучасного стилю, так і під старовину. В наведеному прикладі клієнт просто вибрав найдешевший варіант, не звертаючи уваги на дизайн.


Сервісний центр «Добрий Дім» — установка і ремонт замків та фурнітури,
сервісні роботи в усіх районах Одеси

Відкрити меню розділу