Броненакладки «Протектор» у Рівному.
Італійська захисна фурнітура з безкоштовною доставкою

Броненакладки «Протектор» вирізняються відмінною якістю і рівнем надаваємого захисту — по суті вони є клонами італійських броненакладок Mottura. Вони так само виготовляються в Італії (спеціально для українського ринку) на тому ж заводі, а в Україні поширюються під брендом «Протектор».

Наш магазин є офіційним постачальником пропонованої фурнітури. Ми знаходимося в Одесі, але здійснюємо розсилку броненакладок до багатьох міст України і Рівне зокрема. Ми також є офіційним продавцем циліндрів Abloy, Mottura, EVVA, Mul-T-Lock та інших брендів, здійснюючи їх розсилку по містах. При відправці «Новою поштою»

ДОСТАВКА ЗАХИСНОЇ ФУРНІТУРИ АБО ЦИЛІНДРІВ БЕЗКОШТОВНА!

Якщо ви живете у Рівному і не можете знайти надійний захист або циліндр, то купуючи товар у нас, ви отримаєте гарантію оригінальності та безкоштовну доставку «Новою поштою». До того ж наш сервіс-центр є сертифікованою точкою з виготовлення дублікатів — при замовленні циліндра ви отримаєте стільки ключів, скільки вам потрібно.

Відправлення фурнітури або циліндрів здійснюється післяплатою, транспортні послуги оплачуємо ми. Накладений платіж означає, що наперед вам платити не доведеться — ви отримаєте фурнітуру в найближчому поштовому відділенні Рівного, зможете оглянути її, а вже потім в тому ж відділенні здійснити оплату вартості товару.

Опис броненакладок

Броненакладки «Протектор» призначені для захисту циліндрів від висвердлювання та інших силових видів зламу. Маючи звичку перевіряти в своєму сервіс-центрі всю продукцію, ми спробували висвердлити цю фурнітуру. Результат виявився передбачуваний — захисна частина свердлу не піддалася або піддалася частково, виконавши свою функцію.

Отримати наочне уявлення про фурнітуру ви зможете, подивившись відеоматеріал з нашого каналу Youtube.

Технічні характеристики

Фурнітура постачається в якісній упаковці, комплектуючі знаходяться в герметичних вологозахищених пакетах. У комплектацію входить захисна частина (сама броненакладка), декоративні накладки — внутрішня і дві зовнішні, кріпильні гвинти і гумове кріпильний кільце.

Броненакладки «Протектор» — упаковка і комплектація

Броненакладки можуть мати три різних висоти, що дозволяє використовувати їх в дверях з різною товщиною полотна, деякі накладки можуть мати додаткове виконання зі «спідницею» (є у всіх висотах). На фото наведені різні варіанти захисних частин без декоративних накладок.

Ліва накладка з висотою 42 мм, дві середні — 35 мм (ліва зі «спідницею»), права — 25 мм

Захисна частина притягається до корпусу замка або внутрішної захисної пластини (див. фото) болтами М6 — саме з таким діаметром отвори в стійках замків Mottura.

Гумове кільце служить для фіксації зовнішньої декоративної накладки-чашки — на захисну частину натягується кільце, потім, коли кільце потрапить в спеціальний паз, на нього одягається чашка. Тримається вона дуже щільно, зірвати її руками або інструментом вельми непросто. На фото наведені доступні варіанти колірних рішень.

Крім декоративної зовнішньої накладки-чашки, комплект містить ще одну зовнішню накладку, що закриває монтажний отвір, а також декоративні накладки внутрішньої частини дверного полотна, які можуть мати різне виконання. Зазначимо, що декоративна комплектація може бути різною: базова складається із зовнішнього і внутрішнього комплектів. Якщо передбачається використання фурнітури з двосистемним комбінованим замком, то комплектація буде розширеною — увійдуть додаткові декоративні комплекти до сугальдної частини замка. Можливі варіанти наведені на фотографіях, вони можуть бути у вищезазначених колірних рішеннях.


Купити броньовані накладки «Протектор» у Рівному ви зможете в нашому магазині. Звернемо вашу увагу, що броньована фурнітура вимагає правильної установки — вона повинна притягатися до замка, а не полотна дверей (в кінці відеоматеріалу цей момент висвітлений наочно).

Магазин «Добрий дім» — купити якісні броненакладки
(захист циліндрів, личинок і серцевин) з безкоштовною відправкою до Рівного

Відкрити меню розділу