Циліндри AGB в Одесі

AGB — досить відомий виробник якісних замків, циліндрів і фурнітури. Бренд відомий перш за все своїми замками для міжкімнатних дверей, але циліндри, які пропонує компанія, мають лише один недолік — вони не так поширені на території пострадянського простору, як личинки і серцевини Abloy, Mottura і Mul-T-Lock. Пропоновані в Одесі нашим магазином циліндри AGB є частиною асортименту компанії — ми вибрали моделі, що мають в своїх цінових категоріях добрі експлуатаційни характеристики і зламостійкість.

Циліндри AGB збираються в Італії на високотехнологічному автоматизованому обладнанні з високим рівнем контролю якості — все моделі сертифіковані тестами стандарту EN 1303, які перевіряють стійкість механізму безлічі факторів, включно зламостійкість, протистояння корозії, кількість циклів відкриття, секретність та ін.

AGB в Одесі

AGB DCK

Топовий циліндр компанії AGB

15 пінів з нержавіючої загартованої сталі, розташованих у три ряди під кутом 120 градусів. Інтерактивний елемент на кінці ключа.

  • Захист від висвердлювання: штифти з твердосплавних металів, піни із загартованої сталі
  • Захист від відмички і бампінга: 15 пінів основного кодування і інтерактивний елемент контролю профілю ключа.
  • Захист від перелому: вплавлена в корпус протирозривна пластина.
  • Захист від силового проворота: 4 піна в задній частині ротора.
  • Захист від вибивання: кулачок зі зміцненої сталі.
AGB SCUDO 5000 Одеса

AGB SCUDO 5000 PS

Бюджетний циліндр компанії AGB

6 активних та 9 пасивних пінів механічного кодування. Активні розташовані в один ряд, пасивні в два під різними кутами. Один з основних пінів має спеціальну конструкцію для захисту від бампінга.

  • Захист від висвердлювання: 3 штифта з твердосплавних металів.
  • Захист від відмички і бампінга: піни основного кодування.
  • Захист від вибивання: кулачок зі зміцненої сталі.

Контроль за виготовленням дублікатів ключів

До кожного циліндра додається картка власника, в якій зберігається інформація про секретну комбінацію серцевини. Дублікати ключів можна виготовити тільки з використанням цієї картки в авторизованих сервіс-центрах (таких, як наш) або на заводі в Італії, якщо модель топова — для таких циліндрів заготовки ключів не поширюються.

Циліндри AGB можна об'єднувати в Майстер-системи всіх типів (різні ключі — один замок, різні замки — один ключ, багаторівневі майстер-системи).

Крім циліндрових механізмів «AGB» у нас ви зможете купити в Одесі циліндр іншого виробника, а майстри сервісного центру нашого магазину можуть замінити старий циліндр на куплений, заощадивши вам час на пошуки фахівця для заміни.

Магазин «Добрий Дім» —
циліндрові механізми AGB в Одесі

Відкрити меню розділу