Циліндр AGB SCUDO 5000 PS

Циліндр AGB SCUDO 5000 PS (скорочено AGB 5000 або SCUDO 5000) є бюджетною розробкою італійської компанії AGB. Ця личинка має досить високу секретність і стійкість до інтелектуального розкриття, у неї є певний захист від вандального зламу. У своїй ціновій категорії вона може залишити позаду багатьох конкурентів, але слід пам'ятати, що ця категорія бюджетна, тому очікувати чогось надприродного від AGB SCUDO 5000 не варто — це просто хороший циліндр за помірну плату.

Завантажити прайс на циліндри AGB 5000

Найякісніші європейські циліндри зазвичай виготовляються в своїй країні. AGB в цьому відношенні не є винятком — всі моделі цього бренду, включно SCUDO 5000, виготовляються на території Італії, на високотехнологічному автоматизованому обладнанні з високим рівнем контролю якості.

Згідно з нормами стандарту 1303: 2015 і тестів ICIM, циліндру в розділах терміну служби, вогнестійкості (циліндр можна використовувати в протипожежних дверях), стійкості до корозії і секретності ключа присвоєні найвищі оцінки.

agb 5000 в коробці одеса

Протистояння інтелектуальним методикам розкриття

Циліндр оснащений механічною системою кодування з 6 активних і 9 пасивних пінів. Активні розташовані в один ряд, пасивні — в 2 ряди під різними кутами. Один з активних пінів має особливу конструкцію, що служить захистом від відкриття бампінгом — високий рівень сертифікований тестами ICIM 70R009.

agb 5000 Конструкція

У циліндра досить складний профіль ключа і велика кількість елементів механічної нарізки на ключі — в цілому циліндр здатний протистояти на досить високому рівні інтелектуальному зламу. Модель можна назвати непоганим високобрендовим рішенням за відносно невелику плату, але якщо вам потрібно більш високий рівень захисту, то слід звернути увагу на модель AGB DCK або продукцію Mottura, Abloy, EVVA та інших брендів, які є на нашому сайті

Протистояння вандальним методам зламу

Циліндрові механізми досить слабо протистоять руйнівним методикам — висвердлюванню, зламу і вибиванню — захист всіх виробників спрямован на протистояння саме цим вандальним способам зламу.

Корпус 5000 відлитий з латуні, тому захист від висвердлювання досягається використанням вставок-штифтів з твердого металу. Один з таких штифтів розташований в корпусі — він захищає пружини активних пінів і самі піни, ротор циліндра захищен двома твердосплавними штифтами. Захисту від зламу, вибивання (за винятком високоміцного кулачка) та інших силових впливів у SCUDO 5000 немає. Тому, якщо місце експлуатації циліндра малолюдно, слід серйозно розглянути варіант використання броньованих накладок.

Зведені характеристики і особливості циліндра AGB SCUDO 5000

Комплектація

Комплект AGB 5000 містить:

— циліндр,
— ключі (5 штук),
— картку власника,
— інструкцію для монтажу,
— кріпильний гвинт.

Ключі комплекту і картка герметично запечатані на заводі-виробнику, що є гарантією їх унікальності.

Про копіювання ключів

Ключі AGB SCUDO 5000 захищені від копіювання — дублікати нарізаються в спеціалізованих сервіс-центрах, таких як наш, по пред'явленню картки власника циліндра і одного з ключів основного комплекту.

Відкрити меню розділу