Циліндр AGB DCK

Циліндр DCK є однією з топових розробок італійської компанії AGB. Проте при своїй належності до верхнього ешелону, він має досить демократичну ціну для висококласного брендового механізму. Зламостійкість цієї моделі має гарне співвідношення до ціни — вона не зрівняється з циліндрами EVVA 3KS або Abloy Protec, а протистояння інтелектуальному зламу знаходиться на більш ніж достатньому для побутового сектору рівні.

Завантажити прайс на циліндри AGB DCK

Найякісніші європейські циліндри зазвичай виготовляються в своїй країні. AGB в цьому сенсі не є винятком — DCK виготовляється на території Італії, на високотехнологічному автоматизованому обладнанні з високим рівнем контролю якості.

Згідно з нормами і тестами стандарту EN 1303, серед яких найбільш цікаві зламостійкість і секретність, циліндру надані найвищі оцінки.
Циліндр також має найвищий рівень вогнестійкості (його можна використовувати в протипожежних дверях) і стійкості до корозії.

Ключі циліндра запатентовані та являють собою цільні металеві заготовки, на які наплавлена пластикова головка. Відламати головку або відірвати вушко неможливо, оскільки під ними метал. Ключі реверсивні, їх можна вставляти будь-якою стороною.

Протистояння інтелектуальним методикам зламу

Циліндр оснащений механічною системою кодування з 15 пінів, розміщених рядами по 5 штук під різними кутами (близько 120°). Кожен ряд асиметричний по відношенню до іншого, а на кінці ключів знаходяться 2 інтерактивних елемента у вигляді рухливих коліщаток, за допомогою яких механіка циліндра розпізнає свій ключ.

Загалом, кількість пінів, їх розміщення, інтерактивні елементи і прецизійні технології дозволяють говорити про DCK як про дуже зламостійкі циліндрі, здатні на високому рівні протистояти бампінгу і роботі відмичками.

Протистояння вандальним методам зламу

Циліндрові механізми досить слабо протистоять руйнівним методикам — висвердлюванню, зламу та вибиванню — захист всіх виробників спрямован на протистояння саме цим вандальним способам зламу.

Корпус DCK відлитий з латуні, тому захист від висвердлювання досягається використанням вставок-штифтів з твердого металу. Один з таких штифтів розташований в корпусі, ротор циліндра захищен твердосплавним штифтом фіксації ротора (див. креслення) і самими пінами із загартованої неіржавіючої сталі.

Захист від зламу та вилучення зовнішньої частини циліндра досягається використанням скоби, розміщеної в корпусі. Протидія силовому провороту надають 4 піна, розташовані в кінці внутрішньої частини ротора (на схемі не вказані).

Захисту від вибивання у DCK немає. Немає його і у більшості інших циліндрів — навіть топові моделі з корпусом з загартованого металу і спецсплавів можуть не витримати ударів кувалди. Кулачок DCK відлитий зі спеціальної сталі з підвищеною міцністю — це утруднить вибивання, але наявність захисної фурнітури є більш ніж доцільною при використанні БУДЬ-ЯКОГО ЦИЛІНДРА і DCK не є винятком.

Зведені характеристики і особливості циліндра DCK

Комплектація

Комплект AGB DCK містить:

- циліндр,
- ключі (5 штук),
- картку власника,
- інструкцію для монтажу,
- кріпильний гвинт.

Ключі комплекту і картка герметично запечатані на заводі-виробнику, що є гарантією їх унікальності.

Про копіювання ключів

Захист ключів від копіювання має найвищий рівень — копіювання здійснюється на заводі-виробнику в Італії. Це довго і не зовсім зручно, але такий підхід практикують всі бренди щодо своїх топових циліндрів і його можна вважати платою за гарантовану унікальність. Заготовки ключів виробник не поширює.

Доставка циліндрів AGB DCK по Україні

Наш магазин здійснює розсилку циліндрів в будь-яке місто України, де є послуги компаній-перевізників. При надсиланні Новою поштою

ДОСТАВКА ВИКОНУЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО —
наш магазин бере на себе всі транспортні та страхові витрати.

Ви отримаєте циліндр післяплатою і після його огляду зможете виконати оплату.

Відкрити меню розділу