Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Циліндри Abloy Protec 2 в Кропивницькому

Якщо ви житель Кропивницького і не можете купити циліндр Abloy Protec до дверного замка — немає потрібної моделі, не влаштовує ціна, або бажаєте отримати серцевину від офіційного постачальника, то наш магазин допоможе вам у вирішенні подібних труднощів. Ми знаходимося в Одесі, але можемо безкоштовно вислати циліндр в Кропивницький.

НАШ МАГАЗИН Є ОФІЦІЙНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ КОМПАНІЇ ABLOY
З ПРОДАЖУ ЦИЛІНДРІВ В УКРАЇНІ

«Добрий дім» також є сертифікованим сервіс-центром Abloy, і купуючи циліндри в нашому центрі, ви отримаєте гарантовано оригінальні серцевини, а також гарантію секретності, необхідну при покупці подібних товарів. Обслуговування куплених циліндрів може виконуватися в будь-якому сервіс-центрі Кропивницького за пред'явленням картки власника серцевини, яку містить комплект.

КУПИТИ ABLOY PROTEC 2 В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

Безкоштовна доставка по Україні «Новою поштою» без передоплати

Ми сплатимо транспортні витрати, ви отримаєте циліндр післяплатою в обраному вами відділенні Кропивницького і після огляду зможете здійснити оплату. Циліндри можуть бути будь-яких розмірів — як стандартних, широко поширених, так і нестандартних — ми зберемо вам потрібний варіант, а при потребі виготовимо додаткові ключі.


Про циліндри Abloy Protec 2

Зазвичай, коли говорять про циліндри (вставки, личинки) Аблой, мова йде про моделі з технологією Protec, які не без підстави завоювали популярність у багатьох країнах світу. У містах України, зокрема і Кропивницькому, Аблой Протек, разом з Моттура і Мультилок, є самим затребуваним циліндром. Технологія Protec захищена патентом компанії, запатентовані ключ, заготовки ключа і механізм циліндра. Модель Protec поступово витісняються модифікацією Protec 2 і коли ведуть мову про Protec, то мають на думці саме модель Protec 2.

Abloy Protec 2 має клас Extra Security і забезпечує рівень захисту, достатній для вирішення переважної більшості завдань на побутовому рівні. Циліндри мають дуже високу секретність — близько 2000000000 комбінацій коду ключа. Такий рівень секретності забезпечують 11 дисків з 6 варіантами нарізки. У механізмі циліндра не використовуються піни і пружини, завдяки чому циліндр неможливо розкрити методом бампінга, а також забезпечується протистояння до впливу факторів зовнішнього середовища. Модульна система Modular дозволяє збирати циліндр з потрібною довжиною корпусу, а функція AWS (Anti-Wear System) знижує тертя механіки циліндра, збільшуючи термін роботи механізму.

Protec 2 виготовляється в двох модифікаціях — звичайній та посиленій (Protec Hard). В обох варіантах корпус циліндра виготовлений зі сталі, в посиленому зовнішня частина корпусу загартована. Зламостійкість циліндра збільшується також завдяки установці в першому ряду дисків шайби із загартованої сталі.

Додаткове уявлення про конструкцію циліндра і використовувані технології може дати відеоматеріал з офіційного сайту Abloy (рос. мовою).

Одною з найважливіших особливостей моделі Abloy Protec 2 є ключ з рухомою кулькою, званою інтерактивним елементом. Циліндр перевіряє наявність кульки і таким чином розпізнає ключ моделі Protec 2. Ніякі заготовки ключів без кульки циліндр не відкриють.

Не можна також не згадати про наявність функції Emergency, званою антипанікою або фрикційністю, що дозволяє відкривати циліндр зовні незалежно від кута, під яким був залишений ключ зсередини приміщення.

Abloy Protec 2 практично неможливо розкрити інтелектуальними методиками — відмичками або підбором ключа. Бампінгом циліндр взагалі неможливо розкрити завдяки відсутністю пінів. Але незважаючи на те, що Protec захищений і від вандального зламу (висвердлювання і розриву), слід розуміти, що будь-який циліндр не витримає ударів кувалди або важкого молотка. Тому доцільно використання броньованої фурнітури, яку ми також зможемо вислати в Кропивницький.

Особливості личинок і вставок Abloy Protec 2:

 • Принцип роботи — обертові диски.
 • Надвисокий ступінь секретності.
 • Висока стійкість проти силового зламу, бампінга та розкриття відмичками.
 • Циліндр відповідає вимогам стандартів UL437, EN1303 та ISO9001.
 • Запатентовані ключ, заготовка ключа і принцип дії механізму.
 • Стійкість до перепаду температури, заморожування, забруднення.
 • Відсутність пружин і пінів.
 • Запатентована в усьому світі система циліндра і ключа 2R™ — нарізка ключа та контактні поверхні дисків розташовані на двох різних радіусах.
 • Циліндр обладнаний дисковим контролером DBS™, автоматично виставляючим шайби в початкове положення при вийманні ключа.
 • Система Anti-Wear System — зниження тертя ключа і елементів циліндра.
 • Плоский мельхіоровий двосторонній (симетричний) ключ.
 • Перший диск циліндра виготовлений із загартованої сталі для захисту від висвердлювання.
 • Можливість зміни секретного коду.
 • Контроль виготовлення дублікатів ключів — вони виготовляються тільки уповноваженими сервісними центрами (подібними до нашого).
 • Модульна система дозволяє здійснювати подовження корпусу від базового розміру з кроком 5 мм.
 • Покриття: хром, матовий хром, латунь, матова латунь.
 • Можливість виготовлення на базі циліндрів систем майстер-ключа (майстер-системи).

Типи циліндрів Abloy Protec 2:

CY321 — напівциліндр
CY322 — ключ-ключ
CY323 — ключ-тумблер

CY331 — напівциліндр, загартований корпус
CY332 — ключ-ключ, загартований корпус
CY333 — ключ-тумблер, загартований корпус

Базові розміри циліндрів і серцевин Abloy Protec:

CY321, CY331: 31 мм.
CY322, CY323: 62 мм (31x31).
CY332, CY333: 63 мм (32x31).


Циліндрові механізми Аблой Протек заслужено є одними з найпопулярніших личинок в Україні та Кропивницькому зокрема. Вони забезпечують захист, достатній для вирішення складних завдань побутового рівня. Якщо ви вирішили зупинитися саме на цьому бренді та циліндрі, то ми, як уже говорили, готові зібрати для вас механізм потрібної довжини і комплектації.

Наш магазин також є офіційним представником компанії Mottura. Якщо ви віддаєте перевагу циліндрам цього італійського бренду, то ми здійснюємо розсилку циліндрів Mottura в Україні на тих же умовах.

Магазин «Добрий дім» — замкові циліндри, вставки, серцевини,
личинки Abloy Protec 2 (Аблой Протек 2) в Кропивницькому