Циліндри Abloy Protec 2 в Запоріжжі

Якщо ви житель Запоріжжя і не можете купити циліндр Abloy Protec для дверного замка — немає потрібної моделі, не влаштовує ціна, то наш магазин допоможе вам у вирішенні подібних труднощів. Ми є офіційним представником Abloy, знаходимося в Одесі, але можемо вислати циліндр в Запоріжжя, скориставшись послугами будь-якої компанії-перевізника. При доставці циліндра «Нової поштою»

ВІДПРАВКА ВИКОНУЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО ДЛЯ ВАС.

В цьому разі ми самі сплатимо транспортні витрати, ви отримаєте циліндр післяплатою в обраному вами відділенні Запоріжжя і після огляду зможете здійснити оплату. Як вже говорилося, наша фірма є офіційним представником і сертифікованим центром Abloy в Одесі. Купуючи циліндри для замків на нашому сайті, ви минете ланцюжок посередників, кожен з яких робить свою «накрутку».

Крім циліндра ви також отримаєте подарунок нашого магазину —
чохол з натуральної шкіри для зберігання ключів!

Циліндри можуть бути будь-яких розмірів — як стандартних, широко поширених, так і нестандартних — ми зберемо вам потрібний варіант.

Завантажити прайс на циліндри Аблой Протек

Замовити Abloy Protec з доставкою ви можете за допомогою форми замови або в телефонному режимі за номером (067) 485-67-61.

Перейти до замови циліндра


Про циліндри Abloy Protec 2

Зазвичай, коли ведуть мову про циліндри (вставки, личинки) Аблой, мова йде про моделі з технологією Protec, які не без підстави завоювали популярність у багатьох країнах світу. У містах України, зокрема і Запоріжжі, Аблой Протек, поряд з Моттура і Мультилок, є самим затребуваним циліндром. Технологія Protec захищена патентом компанії, запатентовані ключ, заготовки ключа і механізм циліндра. Модель Protec поступово витісняються модифікацією Protec 2 і коли ведуть мову про Protec, то мають на думці саме модель Protec 2.

Abloy Protec 2 має клас Extra Security і забезпечує рівень захисту, достатній для вирішення переважної більшості завдань на побутовому рівні. Циліндри мають дуже високу секретність — близько 2000000000 комбінацій коду ключа. Такий рівень секретності надають 11 дисків з 6 варіантами нарізками. У механізмі циліндра не використовуються піни і пружини, завдяки чому циліндр неможливо розкрити методом бампінга, а також забезпечується протистояння до впливу факторів зовнішнього середовища. Модульна система Modular® дозволяє збирати циліндр з потрібною довжиною корпусу, а функція AWS (Anti-Wear System) знижує тертя між ключем і дисками циліндра, збільшуючи термін роботи всього механізму.

Protec 2 виготовляється в двох модифікаціях — звичайній та посиленій (Protec Hard). У звичайному варіанті корпус циліндра виготовлений зі сталі, в посиленому — із загартованої сталі. Зламостійкість циліндра збільшується також завдяки установці в першому ряду дисків шайби із загартованої сталі.

Однією з найважливіших особливостей моделі Abloy Protec 2 є ключ з рухомою кулькою, званою інтерактивним елементом. Циліндр перевіряє наявність кульки і таким чином розпізнає ключ моделі Protec 2. Ніякі заготовки ключів без кульки циліндр не відкриють.

Не можна також не згадати про наявність функції Emergency, званою антипанікою або фрикційністю, що дозволяє відкривати циліндр зовні незалежно від кута, під яким був залишений ключ зсередини циліндра.

Abloy Protec 2 практично неможливо розкрити інтелектуальними методиками — підбором ключа і відмичками. Бампінгом циліндр взагалі неможливо розкрити завдяки відсутністю пінів. Але незважаючи на те, що Protec захищений і від вандального зламу (висвердлювання і розриву), слід розуміти, що будь-який циліндр не витримає удару кувалдою або важкого молотка. Тому доцільно використання броньованої фурнітури, яку ми також зможемо вислати в Запоріжжя.

Особливості личинок і вставок Abloy Protec 2:

 • Принцип роботи — обертові диски.
 • Надвисокий ступінь секретності.
 • Висока стійкість проти силового зламу, бампінга та розкриття відмичками.
 • Циліндр відповідає вимогам стандартів UL437, EN1303 та ISO9001.
 • Запатентовані ключ, заготовка ключа і принцип дії механізму.
 • Стійкість до перепаду температури, заморожування, забруднення.
 • Відсутність пружин і пінів.
 • Запатентована в усьому світі система циліндра і ключа 2R™ — нарізки ключа і їх контактні поверхні в циліндрі розташовані на двох різних радіусах.
 • Циліндр обладнаний дисковим контролером DBS™, автоматично виставляючим шайби в початкове положення при вийманні ключа.
 • Система Anti-Wear System — зниження тертя ключа і елементів циліндра.
 • Плоский металевий двосторонній (симетричний) ключ.
 • Перший диск циліндра виготовлений із загартованої сталі для захисту від висвердлювання.
 • Контроль виготовлення дублікатів ключів — вони виготовляються тільки уповноваженими сервісними центрами (подібними до нашого).
 • Модульна система дозволяє здійснювати подовження корпусу від базового розміру з кроком 5 мм.
 • Покриття: хром, матовий хром, латунь, матова латунь.
 • Можливість виготовлення на базі циліндрів систем майстер-ключа (майстер-системи).

Типи циліндрів Abloy Protec 2:

СY 321 — напівциліндр
СY 322 — ключ-ключ
CY 323 — ключ-тумблер

СY 331 — напівциліндр, загартований корпус
СY 332 — ключ-ключ, загартований корпус
СY 333 — ключ-тумблер, загартований корпус

Базові розміри циліндрів і серцевин Abloy Protec:

Сy 321, Сy 331: 31 мм.
Сy 322, Сy 323: 62 мм (31x31).
Сy 332, Сy 333: 63 мм (31x32).


Циліндрові механізми Аблой Протек заслужено є одними з найпопулярніших личинок в Україні та Запоріжжі зокрема. Вони забезпечують захист, достатній для вирішення завдань побутового рівня. Якщо ви вирішили зупинитися саме на цьому бренді та циліндрі, то ми, як уже говорили, готові зібрати для вас механізм потрібної довжини і комплектації.

Наш магазин також є офіційним представником компанії Mottura. Якщо ви віддаєте перевагу циліндрам цього італійського бренду, то ми здійснюємо розсилку циліндрів Mottura в Україні на тих же умовах.

Магазин «Добрий дім» — замкові циліндри, вставки, серцевини,
личинки Abloy Protec 2 (Аблой Протек 2) в Запоріжжі