Кодовий замок Шерлок ЗКР2-40 в Одесі

Замок виготовляється в Китаї та поширюється в Україні під брендом Шерлок. Якість виготовлення дуже висока — це навіть не так званий «заводський Китай», а високіший рівень — замки замовляються українською компанією на китайському заводі, інженерам якого виставляються потрібні вимоги до виробу та використовуваних матеріалів. Модель є якісною заміною російським замкам Мєттем ЗКП1, ЗКП2 та ЗКП-40 — розміри однакові.

Замок призначений для металевих та дерев'яних конструкцій завтовшки 40-45 мм. Модель оснащена сталевою механікою, лицьовою панеллю та кнопками з нержавіючої сталі. За замовчуванням в замках встановлено заводський код, вказаний у паспорті. Після покупки замка код змінюється на користувальницький, який за потребою можна змінювати необмежену кількість разів. Кількість можливих комбінацій – понад 1000, кількість кнопок – 10.

КУПИТИ КОДОВИЙ ЗАМОК ШЕРЛОК У НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

Зовні замок відмикається одночасним натисканням закодованих кнопок, зсередини — відтягуванням скоби. Фіксація у дверях здійснюється за допомогою защіпки.

Дивитись креслення та розміри замка

Важливо! Звернімо вашу увагу на те, що існують три зовні однакові замки — російський Мєттем, китайський Мєттем і пропонований Шерлок. Якість китайського, так званого Мєттема, залишає бажати кращого, і це м'яко сказано — отримавши таку модель і зазирнувши усередину, ми навіть не стали закуповувати його для продажу попри привабливу вартість. Так, Шерлок також виготовляється у Китаї, але китайська продукція буває різною. Здається, це відомо усім.

Зрозуміти, що ви купуєте, можна за ціною — у російської моделі (яка пішла з українського ринку) і Шерлока вона значно вища. Китайська копія Мєттем коштує набагато дешевше, але розплата за дешевизну настане дуже швидко, повірте.

Нагадаємо, що фахівці нашого сервіс-центру можуть встановити куплений замок у будь-якому районі Одеси.


Кодовий замок Шерлок ЗКР2-40 в Одесі

Відкрити меню розділу