У зв'язку з введенням карантину магазин працює в онлайн-режимі. Телефонуйте, ми на зв'язку.

Дверні ручки Olivari (Оліварі) в Одесі

Olivari — італійський бренд світового рівня, що спеціалізується на виробництві дверної фурнітури. Olivari існує понад 100 років і доводити фабриці нічого — в надійності та якості її продукції вже давно ніхто не сумнівається.

ручка Olivari

Ручка Olivari Planet Q

Пропоновані стильні ручки виготовляються з використанням сучасних технологій і різних матеріалів: скло, дерево, метал і пластик — їх поєднання в єдине гармонійне ціле можна прирівнювати до творів сучасного мистецтва. Завдяки власній технології Superfinish® витончена продукція «Olivari» надійно захищена від корозії та інших впливів.

На відміну від деяких інших відомих європейських виробників дверних ручок, використовуючих сплави на основі цинку, алюмінію та міді (ЦАМ і Zamak), Olivari відливає свої ручки з латуні — найкращого матеріала для подібних виробів. Латунні ручки заслужено вважаються найміцнішими, на них добре тримається гальванічне покриття.

Купити ручки «Olivari» в Одесі ви зможете в нашому магазині — на цій сторінці наведені зразки, які є в наявності. Повна колекція з елементами пластику, скла та дререва, доступна на сайті «Olivari» www.olivari.it, зразки з неї постачаються на замову.

Продукція Olivari належить елітному сегменту фурнітури, і має ціну європейського рівня, доступну не всім. У цьому разі виходом можуть стати ручки китайських виробників Safita, Rich-Art і Prius. Оскільки вони є копіями ручок європейських брендів, то вони такі ж вишукані, проте ціна їх доступна будь-якому жителю Одеси.

Кольорові рішення ручок Olivari


«Olivari» пропонує широкий вибір колірних рішень, основні з яких ви зможете побачити на єскізі.

Кольори ручок Olivari

Літерні позначення: LU — латунь, LT — латунь з матовою латунню, SA — латунь матова, CR — хром, CA — хром з матовим хромом, CO — хром матовий, ZL — золото, NS — матовий нікель, IS — матова нержавіюча сталь.

Ручки «Оліварі» на круглій розетці


Ручки «Оліварі» на квадратній розетці


Ручки Оліварі для розсувних дверей


Італійські латунні дверні ручки Olivari (Оліварі) в Одесі