Дверні ручки Safita в Одесі

Ручки для дверей Safita виготовляються в Китаї, але мають відмінну якість, оскільки належать до так званого «заводського Китаю». Поряд з Prius і Rich-Art, Safita належить до трійки найбільш відомих в Одесі та Україні китайських виробників дверної фурнітури, але у «Сафіти» при порівнянній якості ціна нижче.

Дверні ручки Safita є копіями ручок відомих італійських та іспанських брендів, тому вирізняється особливою вишуканістю, а варіанти дизайну задовольнять найвибагливішого цінителя краси.

Ручки «Сафіта» мають гарну якість як в плані міцності, так і зносостійкості покриття. Виготовлені вони зі сплаву ЦАМ (цинк, алюміній, мідь) з подальшим нанесенням покриття електрохімічним способом.

Потрібно відзначити, що ЦАМ по міцності не зрівняється з нержавійкою або латунню. Але Safita раніше інших виробників з'явилася в Україні, тому ручки перевірені часом, використовуються вони повсюдно, і якщо ви не хочете переплачувати за гучне ім'я бренду, то пропонована продукція виявиться для вас найбільш оптимальним варіантом.

Ручки Safita в Одесі ви зможете купити в нашому магазині — товар в наявності. Ми пропонуємо вам ознайомитися з деякими зразками цих ручок. Звертаємо вашу увагу на те, що монітор може спотворювати відтінки кольорів.

Дверні ручки «Сафіта» на квадратній розетці

Дверні ручки «Сафіта» на круглій розетці

Комплекти WC Safita. Серія R01

Ручки Safita для розсувних дверей

Дивитися розміри серії CH201

Дивитися розміри серії LE4010

Дивитися розміри серії LE4083

Дивитися розміри серії 80830

Дверні ручки Safita на планці

Відкрити меню розділу