Готельні замки Hotek в Одесі

Hotek — голландська компанія, заснована в 1998 році. Виробництво фірми направлено на готельну індустрію — оснащення готелів сучасними технологіями безпеки і високотехнологічною продукцією. Пропоновані замки Hotek мають стильний дизайн і чудову якість виготовлення — Hotek має свій дослідно-конструкторський відділ, а виробництво розміщено в Голландії, а не Китаї, в якому багато компаній мають у своєму розпорядженні свої виробничі потужності.

Завантажити прайс-лист на замки Hotek (в форматі PDF).
Ціни вказані в євро і перераховуються в гривні за курсом ЦБУ.

Зазвичай наша фірма сама займається установкою замків усіх видів — у нас свій сервіс-центр. Але даний випадок виключення: монтаж пропонованих замків будуть здійснюти майстри компанії Hotek. На замки і установку надається гарантія.

Серія 2900 Classic RFID

Безконтактні замки 2900 RFID засновані на технології Mifare від компанії Philips. Замки відкриваються за допомогою карт, які потрібно наблизити до датчика замка. Карти і замки захищені від подряпин і несприйнятливі до магнітного поля.

Моделі серії виробляються в двох видах — з циліндром або без нього. Циліндр призначений для аварійного відкриття дверей, безциліндрові замки в разі потребі відкриваються наближенням особливого пристрою з автономним живленням. Корпуси замків виготовляються з нержавіючої сталі або металу, покритого шаром матової латуні.

Особливості серії 2900 Classic RFID

Серія 2900 MINI


Замки серії 2900 Mini також відкриваються за допомогою безконтактних карт, але зчитувач монтується окремо, що дає можливість вибору ручки. Електронна частина замків майже не відрізняється від серії Classic.

Існує три варіанти дизайнерського виконання ручок. Ручки виготовляються з нержавіючої сталі або металу, покритого шаром матової латуні.

Відкрити меню розділу