Комплексний захист вхідних дверей

Магазин «Добрий дім» (Одеса) пропонує комплексне рішення для захисту вхідних дверей у вигляді якісного циліндрового механізму та захисної фурнітури (броненакладок). У кожної людини неминуче виникають питання — який саме циліндр і чи дійсно потрібна фурнітура. Ми у короткій формі дамо відповіді на ці питання.


Про безкоштовну доставку

Доставлення безплатне якщо пересилання здійснюється «Новою поштою». Ми самі сплатимо транспортні витрати, ви отримаєте товар післяплатою в найближчому відділенні, де після огляду зможете зробити оплату. Зазначимо, що безкоштовна доставка дійсна лише при купівлі циліндра та броненакладки або циліндра Abloy, Mottura або EVVA без броненакладки.

Чому саме наш магазин

Наш магазин є офіційним продавцем практично всіх циліндрових брендів, до того ж постачання здійснюється безпосередньо із заводів — EVVA з Австрії, Mottura з Італії, Abus з Німеччини. Через це, незалежно від обраної моделі, ви отримаєте гарантовано оригінальний товар. Окрім цього, наш сервіс-центр є сертифікованою точкою з виготовлення ключів та обслуговування циліндрів різних брендів. Зрештою, ми існуємо понад 20 років — погодьтеся, компанія із сумнівною репутацією навряд чи проіснувала б такий тривалий час.

Який циліндр вибрати

Усі запропоновані в рамках акції механізми належать до топового дивізіону і є патентованими — їх системи та профілі ключів захищені патентами. При цьому в топовому класі існують різні градації, як технічні, так і цінові (які зазвичай взаємопов'язані). Тому усе залежить від того, яку суму ви плануєте витратити на захист своїх дверей, але всі топові механізми дають дуже високий рівень захисту.

У нашому розділі циліндрових механізмів є докладні описи циліндрів, з якими ми рекомендуємо ознайомитися. Якщо ж говорити коротко, то одним із найнадійніших циліндрів є EVVA 3KS Plus. Abloy Protec 2 — відмінна та безвідмовна робоча конячка з високим рівнем зламостійкості середнього топового цінового сегмента. Mottura Champions PRO — найкращий бюджетний механізм топового сегмента з відмінною зламостійкістю та надійністю. Ми можемо запропонувати й інші циліндри — все, що є на нашому сайті, ви зможете купити та отримати у своєму місті.


При виборі важливо враховувати кількість ключів — деякі механізми комплектуються трьома, а деякі — п'ятьма ключами. Патентовані ключі коштують дуже дорого, тому купивши циліндр із великою кількістю ключів, можна заощадити досить значну суму. І нарешті, якщо вам буде потрібна розширена комплектація у вигляді додаткових ключів, то наш сервіс-центр може легко розв'язати це питання.

Навіщо потрібна фурнітура

Тепер перейдемо до питання захисту циліндрів. Існують два види зламу — силовий та інтелектуальний. При силовому руйнуються елементи дверей або замків, інтелектуальним способом замки відкривають без руйнувань — відмичками та іншим злодійським інструментом. Стандартна схема комплектації дверей замками передбачає установку сугальдного та циліндрового замків (або одного комбінованого). Робиться це недарма. Сугальдні замки відмінно протистоять силовим діям, але їх протистояння інтелектуальним методикам нижче циліндрових, хоча знаходиться на високому рівні (у топових моделей). Циліндрові замки, тобто самі циліндри, мають незмірно вищий рівень протистояння інтелектуальним маніпуляціям. Недолік циліндрів — слабкий рівень протистояння силовому зламу — вибиванню, розламу, вириванню, висвердлюванню та іншим подібним діям. Високосекретний механізм простіше зруйнувати, ніж розкрити інтелектуально. Саме тому циліндри захищаються броньованими накладками. Такого захисту потребують абсолютно всі циліндри, незалежно від цінової категорії.

Як захист циліндра захист ми пропонуємо броненакладки українського бренду «Протектор». Виготовляються вони в Італії і є повною копією броненакладок Mottura (виготовляються на тому самому заводі). Якщо у вас є непереборне бажання заплатити значно більшу суму лише за ім'я бренду, ми можемо запропонувати й броненакладки Mottura. Але, як-то кажуть, навіщо платити більше за однаковий товар, різниця якого лише в упакуванні? Повторимося, захисна фурнітура «Протектор» виготовляється в Італії, ніякого Китаю й близько немає.


Не соромтеся звертатися до нас — ми допоможемо з вибором циліндра, а якщо вже точно знаєте, що вам потрібно, то в максимально короткі терміни відправимо товар.

Відкрити меню розділу