Циліндри Dierre D-Up в Одесі

Безкоштовна доставка по місту та Україні!

Італійська компанія Dierre відома насамперед як виробник дверей світового рівня. І мало хто знає про Dierre як про виробника якісних циліндрових механізмів — так склалося, що в Одесі, та й Україні загалом, правлять бал італійські циліндри Mottura. Пропонований циліндр Dierre D-up має найвищий рівень протистояння маніпуляційному відкриттю і відмінну надійність, властиву механізмам без пінів.

НАШ МАГАЗИН Є ОФІЦІЙНИМ
ПОСТАЧАЛЬНИКОМ ТОВАРІВ DIERRE В ОДЕСІ

Механізми постачаються в Одесу безпосередньо з заводу Італії, минаючи усіляких посередників, кожен з яких здійснює свою «накрутку».

Технічний опис циліндра Dierre D-Up

Циліндри Dierre D-Up (вимовляється як «Діерре д-ап») пройшли сертифікацію стандарту EN 1303:05, а також сертифіковані CNPP (французька лабораторія) і отримали рівень A2P. У лінійці всіх циліндрів Dierre пропоновані механізми займають верхнє положення — це топові личинки з максимальним рівнем зламостійкості.

Зовнішній вигляд циліндра Dierre D-Up, картки власника і ключів

Циліндр класифікований стандартом EN 1303:2005 за наступними параметрами:

Безпека D-Up будується на 10 секретних елементах, кожен з яких може займати 5 різних позицій, і двох комбінованих пінах, кожен з яких може займати дві різні позиції.

Секретний механізм заснований на концепції «десмодроміі», яка походить від грецького «примусового шляху» — саме за цим принципом відбувається взаємодія секретних елементів і нарізки ключа (система десмодромного шифрування — декларація ERSI ELF MEMBER від 24.10.2008 для циліндрів D-Up).

При відсутності ключа секретні елементи ротора знаходяться у випадковому хаотичному положенні та будь-який рух або вібрація циліндра можуть змістити їх. Коли ключ вставлений в циліндр, секретні елементи приймають єдину дозволену позицію, яка відповідає кодуванні ключа, нарізаною у вигляді паза з вигинами випадкової форми.

Протистояння зламу

Циліндр не обладнано інтерактивними елементами, контролюючими профіль ключа — замість цього в механізмі використовується система протидії інтелектуальному відкриттю, звана пасткою для маніпуляцій. У сукупності з кількістю секретних елементів, кількістю їх положень і особливо їх вільному розміщенню, вона дає такий рівень протистояння маніпуляційному відкриття, що стійкість D-Up наближається до рівня EVVA 3KS, який вважається одним з найнадійніших циліндрів в світі. Бампінг неможливий в принципі, оскільки до цієї методики розкриття схильні циліндри з пінівим кодуванням, а при роботі відмичками найменший хибний рух інструментом на прецизійному рівні призводить до збивання кодування.

Будучи офіційним представником в Одесі багатьох світових брендів, ми маємо фізичну можливість порівнювати циліндри різних виробників, вибираючи з них найкращі моделі, зламостійкість яких дійсно відповідає ціні — цим ми полегшуємо ваш вибір, відсікаючи моделі, експлуатація яких може піднести неприємні сюрпризи.
Після відвідування заводу Dierre в Італії, розбирання і вивчення в своєму сервіс-центрі кількох отриманих зразків D-Up, були зроблені спроби розкрити циліндр різними способами. Зробити цього не вдалося, захист в інтелектуальному плані високий і повністю відповідає заявленим виробником параметрам.

Циліндрові механізми досить слабо протистоять руйнівним методикам — висвердлюванню, зламу та вибиванню — захист всіх виробників в першу чергу спрямован на протистояння саме цим вандальним способам зламу.

Корпус D-Up відлитий з латуні, тому захист від висвердлювання досягається використанням вставок з твердого металу. Один з таких елементів розташований біля ключового отвору, він захищає від висвердлювання ротор (плуг) циліндра, ще один — в лицьовій частині циліндра під ротором. Захищає він піни, заглушки яких також виготовлені з твердосплавного металу. Секретні елементи додатково захищає пластинка у вигляді півмісяця, що здійснює також функцію перевірки профілю ключа.

Захист від зламу і розриву здійснюється завдяки високоміцній сталевій вставці, що з'єднує зовнішню і внутрішню частини циліндра — стандартне рішення для висококласних циліндрів.

Захисту від важких ударних інструментів у D-Up немає, як і у всіх без винятку механізмів незалежно від класу і цінової категорії — торець циліндрів завжди доступний до впливів ударного типу. Захист від молотка і подібних інструментів дадуть броненакладки, які непрямим чином збільшують протистояння інтелектуальним методикам — маніпулювати відмичками крізь ключову щілину захисної фурнітури дещо складніше.

Модульна система

Циліндри D-Up збираються за модульною системою — на вищезгадану захисну металеву вставку кріпляться обидві частини циліндра потрібної довжини. Модульна система дозволяє зібрати циліндр потрібної симетрії до конкретних вхідних дверей, або при їх модифікації — наприклад, при установці нової захисної фурнітури може знадобитися циліндр з іншого довжиною, і в разі з D-Up купувати новий механізм не доведеться — достатньо лише змінити його симетрію.

Ключі, дублікати і доставка

Ключі D-Up запатентовані і мають реверсивність — їх можна вставляти в циліндр будь-якою стороною. Циліндр має захист від несанкціонованого копіювання ключів — дублікати виготовляються тільки після пред'явлення картки власника, що входить в комплект.

Крім стандартних ключів, можна замовити складні ключі, що працюють за принципом викидного ножа — після натискання кнопки ключ викидається з ручки.

Звичайні ключі D-Up і кнопковий в закритому та відкритому положеннях

Викидні ключі коштують недешево, але виглядають дуже здорово — їх володар може таким чином підкреслити своє становище і статус.

Циліндри безкоштовно доставляються по Одесі. Відправлення в регіони України також здійснюється безкоштовно (тільки «Нової поштою») післяплатою і без передоплати.

При потребі майстри нашого сервіс-центру можуть встановити або замінити циліндр в будь-якому районі Одеси.

Оригінальні циліндри, личинки і серцевини Dierre D-Up в Одесі та Україні з безкоштовною доставкою

Відкрити меню розділу