Заточка ножів в Україні.
Де заточити ніж в будь-якому місті України?

Де заточити ножі в Миколаєві, Херсоні або іншому місті України? Здавалося б, просте запитання. І зайве — в будь-якому місті знайдеться ринок, на якому є все, в тому числі будка або лоток заточника. Але ось невдача — у вас дуже добрий і дуже дорогий ніж. Віддасте ви точити його майстру такого рівня? Погодьтеся, що не завжди.

Розглянемо це питання з іншого боку. Є ресторан, а в ньому, зрозуміло, шеф-кухар, який має набір фірмових ножів. Що йому робити? Йти в будку? Але ж ножів багато, а розцінки на заточку в невеликих містах часом переходять всі розумні межі.

Пора зробити висновок: не у всіх містах нашої країни є якісні та недорогі послуги із заточування ножів і інструменту. Чи є вихід для того ж кухаря? Є!

Ми заточимо ваш ніж в будь-якому місті України!

Тепер відповімо на питання, які обов'язково виникнуть у вас. Їх має бути щонайменше три: чому саме у нас, як все відбувається і хто може скористатися нашими послугами. Відповідаємо по порядку.

 1. Чому заточувати ножі краще саме в нашому центрі
  У нас найкраще обладнання в Україні. Така відповідь може здатися хвалькуватою заявою, але, повірте, це правда. Наша фірма — єдиний володар шведського верстата Tormek T7, якого в нашій країні на момент написання статті немає ні у кого.
  Такий верстат перед іншими заточувальними пристроями має масу переваг, найголовніша з яких — відсутність перегартування леза. Ніж, заточений на Tormek T7, матиме кромку з гостротою для гоління, а через відсутність перегартування ця гострота буде зберігатися дуже довго.
  Немає сенсу повністю описувати на цій сторінці сам верстат — пройшовши за посиланням, ви зможете ознайомитися c заточуванням на Tormek та його можливостями.

 2. Як жителю Луцька чи Львова заточити ніж в Одесі
  Зараз в Україні широко розвинена мережа різних кур'єрських служб. Найвідоміша з них — «Нова Пошта», її представництва є у всіх обласних центрах. Схема проста — ви відправляєте свої ножі нам, ми заточуємо їх та відправляємо бандероль вам.

 3. Хто може скористатися нашими заточувальними послугами
  Теоретично — будь-який житель України. Але на практиці коло звузиться — пересилання платне і для того, щоб вартість заточування була прийнятна, ножів повинно бути багато. Таким чином нашими послугами можуть скористатися:

  • кухарі ресторанів та інших точок громадського харчування;
  • власники цехів, в яких використовуються всілякі верстати для обробки дерева (та інших матеріалів);
  • власники ексклюзивної і дорогої холодної зброї, яку важливо не зіпсувати;
  • інші люди, які цінують якісну заточку, можуть об'єднатися і разом відіслати нам свої ножі єдиною упаковкою, заощадивши на вартості пересилки.

Тепер ми спробуємо відповісти на питання, які ви можете не поставити, але вони, чи не не менше, існують.

Чи гарантується збереження моїх ножів при пересиланні?

Служби доставки існують тривалий час, і механізм доставки налагоджений досить непогано. З нами співпрацюють фірми з інших міст і негараздів не спостерігалося. Крім усього іншого, деякі служби пропонують страхувати об'єкт пересилання.

Які терміни заточування?

Ми заточимо ваші ножі в день отримання. В цей же день ми постараємося відправити їх назад. Крайній термін зворотного відправлення — наступна доба.

Яка вартість заточування?

У нас достатньо конкурентні ціни, але ми завжди готові піти назустріч клієнтам, з якими передбачається тривале співробітництво, і які мають багато предметів для заточки.

Ви зацікавилися?
Телефонуйте за номером 067 48 56 761 (Сергій).

Меню розділу гостріння