Чим замінити замок Омега.
Якісна заміна замка Омега (Одеському)

Сугальдний замок Омега, званий також Одеським, знайомий багатьом споживачам. Модель була створена за часів розпаду СРСР, конструкція виявилася простою і досить затребуваною, головним чином через низьку вартість. Багато виробників копіювали її, але з часом виробництво припинилося — надійність замків Омега вже не відповідала вимогам часу. Замки поступово зникли з продажу, але безліч моделей ще працюють, через природний знос механіки виходять з ладу, і перед їх власниками постає питання про заміну Омеги.

При заміні будь-якого замка нова модель повинна відповідати як мінімум двом умовам. Перше — її надійність повинна бути не нижче рівня раніше використовуваного замка. Друге — розміри і посадкові отвори повинні точно відповідати розмірам старої моделі. Цим двом умовам повністю відповідає Київський сугальдний замок.

Опис Київського замка

Для заміни Омеги підходить модифікація Київського замка з подовженою торцевої планкою (відстань між кріпильними отворами 135 мм). Надійність Київського замка з усіх боків на кілька порядків вище Омеги — модель розроблялася з урахуванням недоліків Омеги, Вірменського та інших сугальдних замків подібного класу.

Дивитися розміри і креслення замка «Київський»

При виготовленні замка основний акцент був зроблений на використання якісних матеріалів: в Київському немає силуміну та інших подібних сплавів, що не відрізняються міцністю — тільки сталь. Схильні до зносу деталі замка виготовлені зі шпоночної сталі. Ключі замка також сталеві та покриті нікелем, що в наш час є рідкістю.

Корпус «Київського» замка зварений і деформувати його вельми непросто. Захистом від висвердлювання є приварені з обох боків корпусу загартовані пластини, а від корозії захищає шар цинку. Пластини виготовлені зі сталі 65Г і загартовані до 60 одиниць.

Сугальдні пружини замка виготовлені зі справжньої пружинної сталі та мають мають найбільшу товщину дроту (1,8 мм) порівняно з замками інших виробників. Особливий вигин пружин ускладнює маніпуляцію відмичками, а особлива конструкція сугальних пластин захищає від зламу «згортишем».

Переваги «Київського» замка:

Заміна сугальдного замка Омега та інших моделей

Якщо вам потрібно замінити або відремонтувати замок в Одесі — наші майстри прийдуть на допомогу в будь-якому районі нашого міста.

Відкрити меню розділу