Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Чим замінити замок Омега.
Якісна заміна замка Омега (Одеському)

Сугальдний замок Омега, званий також Одеським, знайомий багатьом споживачам. Модель була створена за часів розпаду СРСР, конструкція виявилася простою і досить затребуваною, головним чином через низьку вартість. Багато виробників копіювали її, але з часом виробництво припинилося — надійність замків Омега вже не відповідала вимогам часу. Замки поступово зникли з продажу, але безліч моделей ще працюють, через природний знос механіки виходять з ладу, і перед їх власниками постає питання про заміну Омеги.

При заміні будь-якого замка нова модель повинна відповідати як мінімум двом умовам. Перше — її надійність повинна бути не нижче рівня раніше використовуваного замка. Друге — розміри і посадкові отвори повинні точно відповідати розмірам старої моделі. Цим двом умовам повністю відповідає Київський сугальдний замок.

Опис Київського замка

Для заміни Омеги підходить модифікація Київського замка з подовженою торцевої планкою (відстань між кріпильними отворами 135 мм). Надійність Київського замка з усіх боків на кілька порядків вище Омеги — модель розроблялася з урахуванням недоліків Омеги, Вірменського та інших сугальдних замків подібного класу.

Дивитися розміри і креслення замка «Київський»

При виготовленні замка основний акцент був зроблений на використання якісних матеріалів: в Київському немає силуміну та інших подібних сплавів, що не відрізняються міцністю — тільки сталь. Схильні до зносу деталі замка виготовлені зі шпоночної сталі. Ключі замка також сталеві та покриті нікелем, що в наш час є рідкістю.

Корпус «Київського» замка зварений і деформувати його вельми непросто. Захистом від висвердлювання є приварені з обох боків корпусу загартовані пластини, а від корозії захищає шар цинку. Пластини виготовлені зі сталі 65Г і загартовані до 60 одиниць.

Сугальдні пружини замка виготовлені зі справжньої пружинної сталі та мають мають найбільшу товщину дроту (1,8 мм) порівняно з замками інших виробників. Особливий вигин пружин ускладнює маніпуляцію відмичками, а особлива конструкція сугальних пластин захищає від зламу «згортишем».

Переваги «Київського» замка:

  • сталевий ключ
  • сталевий зварений корпус
  • підвищена зламостійкість
  • підвищена зносостійкість і довговічність
  • жорсткі пружини
  • висока ступінь секретності
  • загартовані пластини з двох боків
  • відсутність силумінових деталей
  • захист від згортання

Заміна сугальдного замка Омега та інших моделей

Якщо вам потрібно замінити або відремонтувати замок в Одесі — наші майстри прийдуть на допомогу в будь-якому районі нашого міста.