Заміна замків:
Вірменський, Ельбор, VE, Клас, Сенат, Омега

Чим замінити замок такий-то моделі — це питання часто задається на дверних форумах Київа, Донецька, Харкова та інших міст України. Ще частіше його можна почути, якщо мова йде про популярні моделі — такі як Ельбор, Вірменський, Клас, Сенат, Омега і подібні замки класу VE, використовуваних в дерев'яних і металевих дверях нижнього і середнього цінових сегментів. Замки ці об'єднують в окрему групу їх особливості — вони мають однакові розміри і приблизно однакову вартість. Те ж можна сказати і про якість, що відповідає ціновій категорії замків.

Не можна сказати, що вищеназвані замки супернадійні, але для побутових цілей їх зламостійкості в цілому вистачало. Чому ж так часто виникають питання про їх заміну?

Час не стоїть на місці, замки і їх механізми зношуються, а знайти заміну не завжди вдається — багатьох споживачів вже не влаштовує ні зламостійкість замків, ні якість збірки. Київський замок — сучасна заміна для будь-якого згаданого замка, будь то Клас, Омега або навіть трохи якісніший Ельбор.

Київський врізний замок

Дивитися розміри і креслення замка «Київський»

Київський замок має безліч переваг в порівнянні з іншими замками східного класу, він розроблявся з урахуванням недоліків моделей інших виробників. І, схоже, замок справді вдався — завдяки зварній конструкції, використанню виключно сталевих деталей і загартованим захисним пластинам його зламостійкість і надійність стоять на високішому рівні. Повністю описувати Київський замок на цій сторінці немає сенсу, його технічний опис з кресленнями є на нашому сайті. Зазначимо лише, що

розміри і монтажні отвори Київського замка збігаються
з розмірами замків Клас, Ельбор, Вірменським, Сенат, Омега та інших моделей.

Говорячи іншими словами, з заміною проблем не буде — демонтаж старого замка і установка Київського віднімуть кілька хвилин.

Якісна заміна замків: Ельбор VE-5, Клас, Сенат, Омега.
Київ, Харків, Миколаїв, Донецьк, Чернігів, Вінниця, Житомир, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Суми, Луганськ, Луцьк, Львів, Полтава, Тернопіль, Ужгород

Відкрити меню розділу