Перекодування замка Mottura My Key
з приводом над ключовим отвором.
Покрокова інструкція

Mottura випускає кілька різновидів механізмів My Key. Пропонована інструкція призначена для самостійного перекодування замків My Key типу Mottura 54.Y797 з приводом над замковою щілиною.

Загальні рекомендації

 1. Перед початком перекодування вивчіть прикладену до комплекту ключів інструкцію.
 2. Всі дії по зміні коду обов'язково повинні здійснюватися при ВІДКРИТИХ ДВЕРЯХ
 3. Не прикладайте зайвих зусиль до перекодувального штифта (див. эскіз 2) і ключа, коли ключ і штифт доведені до крайнього положення.
 4. Обов'язково збережіть в надійному місці (сейфі) картку власника ключів — по ній в сертифікованому центрі Mottura (зокрема і у нас) ви зможете виготовити дублікати ключів.

Інструкція по зміні коду

Перед початком перекодування слід переконатися в цілісності упаковки. Після її відкриття переконайтеся, що нові ключі мають ТОЙ ЖЕ КОД, що і старі. Код ключа складається з букви Z і цифри за нею (Z1, Z2 і т. ін.) Код розташований на ніжці ключа біля пластмасової ручки (див. эскіз 1).

Для відкриття доступу до перекодувального штифта акуратно зніміть пластмасову заглушку над замковою щілиною — піддягніть її ножем або іншим тонким предметом.

 1. Відкрийте двері. Із зовнішнього боку дверного полотна вставте старий, що підлягає зміні ключ, поверніть його на закриття до упору, обов'язково втягнувши засувку.
 2. Утримуючи ключ в такому становищі, з внутрішньої сторони дверного полотна вставте викрутку (шліц розташований вертикально) в отвір над свердловиною.
 3. Натисніть викруткою перекодувальний штифт (2-3 мм углиб) і поверніть його до упору (близько 40-45 градусів).
 4. Витягніть ключ, потім викрутку (штифт повинен відскочити назад на 2-3 міліметра).
 5. Вставте із зовнішнього боку дверного полотна новий ключ і знову втягніть засувку.
 6. Поверніть викруткою перекодувальний штифт, повернувши його в початкове положення (з вертикальним розташуванням шліца). Вийміть викрутку, відпустіть ключ.
 7. Перевірте роботу замка з новими ключами.
 8. Встановіть на місце пластмасову заглушку. Перекодування завершене.
Відкрити меню розділу