Замок Радлок М 206 (Radlock M 206) в Одесі
Традиційно замки сугальдного типу програють циліндровим у стійкості до інтелектуального відкриття. Усі замки Радлок стоять осібно — їх особливістю є новий тип сугальдного механізму, який є авторською розробкою українського конструктора, що не має аналогів в світі. Конструкція механізму забезпечує найвищий рівень протистояння інтелектуальному відкриттю. Ми завжди намагаємося в своїх описах уникати терміну «нерозкривний», але якщо його можна застосувати до якихось замків, то Радлок безумовно буде серед них — поряд з деякими моделями компанії Mottura, його можна назвати одним з найнадійніших замків на вхідні двері.
Купити Радлок М 206 в Одесі ви зможете в нашому магазині або інтернет-магазині, поставки в Одесу здійснюються безпосередньо від виробника.
КУПИТИ ЗАМОК RADLOCK M 206 В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ
Безкоштовна доставка по Україні «Новою поштою» без передоплати
Зазначимо, що якщо вам потрібно кілька замків Radlock, то їх можна об'єднати в просту майстер-систему — вони будуть відкриватися одним ключем. Замки у нас в наявності, але на виготовлення такої системи ми надсилаємо виробнику запит, він робить її та надсилає нам. На це потрібен час, тож доведеться почекати.
Технічний опис замка Радлок М 206
Характеристики Radlock M 206
- Країна-виробник — Україна
- Захист корпусу — є (алмазна вкладка та захисний кожух)
- Алмазний захист ригеля — є
- Бексет (дорнмас) — 52 мм
- Товщина ригеля — 11,4 мм
- Кількість сугальд — 6
- Вихід ригеля — 24 мм
- Кількість ключів — 5
- Кількість секретних варіантів — 30 000
- Дивитися креслення замка
Модель належить до 200-ї серії малих шостисугальдних замків Радлок. Замок виготовляється в Україні невеликими партіями, конструкція його механізму захищена декількома патентами, що властиво продукції брендів світового рівня — Mottura і подібним компаніям.
Radlock M 206 може служити заміною російських замків Гардіан 10.01 — бексет у них практично однаковий (50 у Гардіан і 52 у Радлок).
Конструкція замка
Особливістю замка є сугальдний механізм з принципово новою системою блокіратора ригелів, оформленою як окремий винахід. Провідне значення мають також нова система рухомих стійок і форма сугальд, що є принциповою відмінністю від усіх сугальдних замків.
Замок оснащений багатошаровим ригелем — несуча частина і зовнішні пластини виготовлені з нержавіючої сталі, всередині ригеля розміщені два алмазних вкладиша. У закритому положенні третина основного ригеля залишається всередині корпусу замка, цей фактор важливий в плані зламостійкості, його ми розглянемо пізніше.
Лицьова планка також виготовлена з нержавіючої сталі. Слід зазначити, що у замку взагалі немає тендітних недорогих сплавів, подібних силуміну, а в ключових місцях використовується загартована марганцева сталь марки 65Г. Самі місця захищені алмазними накладками. Деталі замка виготовляються методом високоточного штампування або на лазерному обладнанні TRUMPF. Потім здійснюється ручна збірка і підгонка деталей — все в кращих традиціях італійських виробників.
Протистояння інтелектуальному відкриттю
Замки РАДЛОК 200-ї серії на найвищому рівні захищені від інтелектуального відкриття (звичайні двогачкові відмички, самоімпресійні і т. ін.) завдяки наявності нового запатентованого принципу роботи механізму, що базується на відкидних блокувальних стійках. На відміну від інших замків стійок дві — верхня головна і нижня додаткова. Обидві блокувальні стійки закріплені на поворотній деталі, яка також розташована на ригельній рейці з вільним рухом. У момент навіть самого легкого дотику відмичкою до кодових сугальд головна стійка завдяки рухливості деталі здійснює поворот у протилежному напрямку, перестаючи взаємодіяти з кодовими сугальдами. Останні після цього при будь-яких маніпуляціях вільно переміщаються вгору і вниз, не видаючи ніякої інформації, оскільки нема контакту з блокувальною стійкою.
Технічний опис всієї конструкції замка і його роботи дуже непрості для розуміння навіть підготовленій людині, через це приводити його на цій сторінці немає сенсу. Якщо ви хочете отримати повне уявлення про роботу замка, то воно є на сайті розробника, але ви повинні мати хоча б мінімальну уяву про роботу сугальдних замків. Ми ж просто просимо повірити нам на слово, що замок на побутовому рівні можна вважати нерозкривним — цей термін ми використовуємо вкрай рідко, але повторимося, щодо Радлок його використання можна вважати правомірним.
Замки після розбирання і вивчення конструкції намагалися розкрити майстри нашого сервіс-центру, які самі брали участь в розробці деяких моделей замків, їх намагалися розкрити досвідчені ведмежатники в лабораторних(!) умовах. Власне, сам розробник пропонує на своєму сайті грошову винагороду за розкриття своїх замків — крок досить сміливий, якого не знайдеш у інших виробників.
Протистояння силовому зламу
Розташування врізних сугальдних замків усередині полотна сабо собою передбачає непоганий рівень захисту від різних вандальних впливів. Але Радлок М 206 оснащений різними рішеннями, що піднімають цей захист на більш високий рівень. Ми перерахуємо особливості протистояння моделі різним видам зламу, але якщо ви не маєте уявлення про них, то доцільно прочитати матеріал нашого сайту про види зламу вхідних дверей — після цього ви точно будете розуміти, про що йдеться.
Захистом від висвердлювання є алмазні вставки, що захищають ключові місця секретного механізму. У деяких місцях використовується подвійний захист — алмазні пластини, під які підкладені вставки із загартованої сталі 65Г. Розміщення основної блокувальної стійки (саме її зазвичай намагаються висвердлити), її вузька і довга форма в сукупності з рухливістю, зовнішнім захистом і матеріалом, з якого вона виготовлена (загартована сталь 65Г), повністю виключають висвердлювання як метод зламу.
Захистом від згортання є керування запірної рейки важелем, який зламається перш, ніж почне рухатися ригель. Але це якщо вдасться — сама запірна рейка віддалена від ключового каналу на відстань, що не дозволяє дістати її згортишем (ведмедкою). Нарешті, зовнішня пластина замка з тієї ж загартованої сталі 65Г не дозволить ввести в ключовий отвір згортиш з великим діаметром ніжки, який дозволяє прикласти дійсно велике зусилля для проведення згортання.
Захистом від вдавлення ригеля служить особлива конструкція важільних приводів, що призводить до запланованого перекосу ригеля, і його блокування спеціальною пластиною.
Розрізування ригелів болгаркою використовується вкрай рідко, але замок оснащений захистом і від цього методу — в ригелі знаходяться алмазні вставки. Болгарка є дуже потужним інструментом і про повний захист годі й говорити — його просто немає. Але Радлок таким чином розкрити значно важче, оскільки алмазні вставки будуть посилено зношувати коло болгарки.
Протидія прямому тиску або спробі виколупати замок ломиком, просунутим в щілину між полотном і коробкою (методика віджиму, досить популярна в Одесі), також на висоті. У звичайних замках ригель виходить із замка майже повністю, і при певному силовому впливі відбувається перелом рамки в місці кріплення ригеля, або її деформація. В обох випадках замок перестає здійснювати захисну функцію. У Радлок така ситуація виключена за допомогою третини його довжини, що залишається в корпусі замка при повністю виведених ригелях (такий же метод використовується в замках Mottura посилених модифікацій).
Підсумовуючи всі вищеописані особливості, можна без жодного перебільшення говорити про Радлок М 206, як одному з найбільш захищених замків як в плані інтелектуального, так і силового зламу.
Комплектація
Комплект містить замок, внутрішню і зовнішню накладки з кріпленням, п'ять ключів та інструкцію з експлуатації.