Замок Радлок 865 (Radlock-865) в Одесі

Традиційно замки сугальдного типу програють циліндровим у стійкості до інтелектуального відкриття. Радлок 865 стоїть осібно — його особливістю є новий тип сугальдного механізму, який є авторською розробкою українського конструктора. Конструкція механізму забезпечує надзвичайно високий рівень протистояння інтелектуальному відкриттю. Ми завжди намагаємося в своїх описах уникати терміну «нерозкривний», але якщо його можна застосувати до якихось замків, то Радлок безумовно буде в їх числі — поряд з деякими моделями компанії Mottura, його можна назвати одним з найнадійніших замків на вхідні двері. Купити Радлок в Одесі ви зможете в нашому магазині, поставки здійснюються безпосередньо від виробника.

Зазначимо, що якщо вам потрібно кілька замків Radlock, то їх можна об'єднати в просту майстер-систему — вони будуть відкриватися одним ключем. Замки у нас в наявності, але на виготовлення такої системи ми надсилаємо виробнику запит, він робить її та надсилає нам. На це потрібен час, тож доведеться почекати.

Технічний опис замка Радлок 865

Замок виготовляється в Україні, конструкція його механізму захищена декількома патентами, що властиво продукції брендів світового рівня — Mottura і подібним компаніям. Модель 865-й серії має найвищий рівень зламостійкості в порівнянні з іншими серіями замків Радлок.

Конструкція замка

Особливістю замка є сугальдний механізм з принципово новою системою блокіратора ригелів, званою ВУЗ (важільно-упорний захист), оформленою як окремий винахід. Загальна суть її роботи така — при неправильному кодуванні ключа або, що важливіше, при маніпуляційному розкритті у момент руху відмички ВУЗ жорстко блокує всі сугальди. Сама ВУЗ захищена спеціальною планкою, що запобігає вплив на неї через ключовий канал. Важливе значення має також нова система рухомих стійок і форма сугальд, що є принциповою відмінністю від усіх сугальдних замків.

Дивитися розміри та креслення замка

Замок оснащений двома ригелями. Обидва вони багатошарові — несуча частина і зовнішні пластини виготовлені з нержавіючої сталі, всередині основного ригеля розміщені два алмазних вкладиша. У закритому положенні третина основного ригеля залишається всередині корпусу замка, кожен ригель має свою несучу рамку. Обидва ці чинники важливі в плані зламостійкості, цей момент ми розглянемо пізніше.

Лицьова планка також виготовлена з нержавіючої сталі. Слід зазначити, що в замку взагалі немає тендітних недорогих сплавів, подібних силуміну, а в ключових місцях використовується загартована марганцева сталь марки 65Г. Самі місця захищені алмазними накладками. Всі деталі замка виготовляються методом високоточного штампування або на лазерному обладнанні на обладнанні TRUMPF.

Відповідна частина замка являє собою окрему коробку. Замок двообертний, при першому оберті обидва ригеля виходять наполовину, після другого відбувається повний вихід ригелів, водночас верхній загинається вгору.

Протистояння інтелектуальному відкриттю

Як вже говорилося, замок оснащений не маючою аналогів системою ВУЗ, що виключає можливість як покрокової, так і автоматичної декодировки. Тобто роботу двогачковими або самоімпресійними відмичками. Кількість можливих кодових комбінацій не дозволяє говорити про розкриття шляхом підбору ключа.

Розробник позиціонує свій замок як нерозкривний. Конструктор кілька десятків років професійно займається розкриттям і ремонтом замків, не вірити йому підстав немає. Проте, маючи звичку перевіряти всю продукцію перед продажем, замок був досліджений фахівцями нашого сервіс-центру, які також брали участь в розробках деяких моделей замків. Розкрити замок навіть в лабораторних умовах не вийшло — зламостійкість замка дійсно знаходиться на дуже високому рівні. Сама конструкція також не викликає нарікань.

Протистояння силового зламу

Розташування врізних сугальдних замків усередині полотна само собою передбачає непоганий рівень захисту від різних вандальних впливів. Але Радлок оснащений різними рішеннями, що піднімають цей рівень на максимально можливу величину.

Захистом від висвердлювання є алмазні вставки, що захищають ключові місця секретного механізму. У деяких місцях використовується подвійний захист — алмазні пластини, під які підкладені вставки із загартованої сталі 65Г. Розміщення блокувальної стійки (її зазвичай намагаються висвердлити), її вузька і довга форма в сукупності з зовнішнім захистом і матеріалом з якого вона виготовлена (загартована сталь 65Г) повністю виключають висвердлювання як метод зламу.

Захистом від згортання є керування запірної рейки важелем, який зламається перш, ніж почне рухатися ригель. А сама запірна рейка віддалена від ключового каналу на відстань, що не дозволяє дістати її згортишем. Нарешті, зовнішня пластина замка з тієї ж загартованої сталі 65Г не дозволить ввести в ключовий отвір згортиш з великим діаметром ніжки, який дозволяє прикласти дійсно велике зусилля для проведення згортання.

Захистом від вдавлення ригеля служить конструкція важільних приводів, кількість ригелів і наявність захищеної відповідної частини (коробки, в яку входять ригелі). Як вже говорилося, кожен з ригелів оснащений своєю рамкою — для вбивання ригелів всередину замка доведеться спочатку забити один ригель, а потім другий. З огляду на скобоподібну форму верхнього ригеля, зробити це надзвичайно важко.

Розрізування ригелів болгаркою використовується вкрай рідко, але замок оснащений захистом і від цього методу — в ригелях знаходяться алмазні вставки. Болгарка є дуже потужним інструментом і про повний захист годі й говорити — його просто немає. Але Радлок таким чином розкрити значно важче, оскільки алмазні вставки будуть посилено зношувати коло болгарки.

Протидія прямому тиску або спробі виколупати замок ломиком, просунутим в щілину між полотном і коробкою, також на висоті. У звичайних замках ригель виходить із замка майже повністю, і при певному силовому впливі відбувається облом рамки в місці кріплення ригеля, або її деформація. В обох випадках замок перестає виконувати захисну функцію. У Радлок така ситуація виключена завдяки третині основного ригеля, що залишається в корпусі замка при повністю виведених ригелях (такий же метод використовується в замках Mottura посилених модифікацій).

Підсумовуючи всі вищеописані особливості, можна без жодного перебільшення назвати Радлок 865 одним з найбільш захищених замків як в плані інтелектуального, так і силового зламу.

Зведені характеристики Радлок-865

Комплектація

Комплект містить замок, внутрішню і зовнішню накладки з кріпленням, відповідну частину (коробку для входу ригелів), п'ять ключів та інструкцію з експлуатації.

Сугальдний замок Радлок 865 з високою зламостійкістю в Одесі

Відкрити меню розділу