Вбудовувані сейфи (схованки) в Одесі

Наш магазин пропонує широкий вибір сейфів-схованок в Одесі, представлений брендами Mottura (Італія), Практик (Росія) і «Грифон» (Україна). Моделі цих брендів перекривають всі діапазони надійності та вартості — є дорогі моделі з відповідним класом зламостійкості та надійністю, є і недорогі сейфи для побутових потреб.

Куплений вами великогабаритний сейф ми
БЕЗКОШТОВНО ДОСТАВИМО В БУДЬ-ЯКИЙ РАЙОН ОДЕСИ

Доставка здійснюється під під'їзд. При потребі можливі послуги співпрацюючої з нашим магазином бригади вантажників, які піднімуть сейф на будь-який поверх за договірну ціну.

Отримати технічну інформацію про потрібну модель сейфа ви зможете, пройшовши за відповідним посиланням меню нашого сайту. Моделі згруповані по брендам.

Сейфи-схованки Griffon для стін і підлоги (дивитися моделі)

Продукція української компанії «Паритет-К», що випускає сейфи під торговою маркою «Грифон», становить основу асортименту нашого магазину. Ці сейфи мають найкраще ставлення якості до ціни і доступні всім одеситам.

Ми пропонуємо різні моделі різних серій, з сертифікацією і без неї, дорогі та недорогі, з різними системами замикання — ключовою, кодовою механікою, електронним кодуванням і суміщені — вибір дійсно широкий, і безліч моделей є в наявності.

Cейфи-схованки Mottura для стін та підлоги (дивитися моделі )

Італійська компанія Mottura не потребує представлення — це найвідоміший бренд світового рівня. Випускаються італійцями сейфи можна без жодного перебільшення назвати одними з найкращих. Вони мають лише один недолік — ціна, це досить дорогий продукт європейського класу.

Ми є офіційними постачальниками продукції Mottura в Одесі та пропонуємо різні моделі різних серій з різними системами замикання та розмірами. Більшість моделей поставляються на замовлення, але деякі є у наявності.

Cейфи-схованки Technomax для стін та підлоги (дивитися моделі)

Ще один представник Італії, який спеціалізується на високотехнологічному виробництві сейфів. Продукція цього виробника коштує дешевше за Mottura і може стати непоганим варіантом для тих, хто хоче отримати європейську якість за доступнішою ціною. Більшість моделей постачається на замову, є кілька зразків.


Вбудовувані сейфи також називають схованками — вони призначені для вбудовування в капітальну стіну або підлогу, зазвичай за елементами меблів або деталями інтер'єру. Перевагами такого виду сейфів є важкодоступність і скритність. Моделі для підлоги комплектуються спеціальними кришками, що захищають дверцята від бруду.

Особливу увагу слід приділяти монтажу потайного сейфа — інакше його можуть просто вирвати і забрати з усім вмістом. Зазвичай вбудовувані сейфи монтуються за допомогою бетону і анкерних болтів. При правильній установці такі сейфи стають нездійсненним завданням для зламника, і для його розкриття або вилучення з місця монтажу потрібне зусилля, яке може розвинути тільки промислове обладнання.

Зламостійкість вбудованого сейфа складається зі зламостійкости передньої панелі та міцності стіни або підлоги, а на стійкість до вогню в значній мірі впливає вогнестійкість стіни або підлоги, оскільки бічні стінки у вбудовуваних сейфів тонкі і не забезпечують особливої вогнестійкості.

У вбудовуваних сейфах найбільш захищеною є передня плита. 1-й клас зламостійкості сейфа може бути забезпечений тільки якщо товщина передньої плити становитиме 10 мм, а двері оснащені замиканням на 3 точки.

Купити вбудований сейф-схованку в Одесі ви зможете в нашому магазині — у нас широкий ряд моделей різних виробників і цінових категорій. На всю продукцію надається гарантія.

Відкрити меню розділу