Депозитні та готельні сейфи в Одесі

Наш магазин пропонує асортимент депозитних і готельних сейфів в Одесі. Не можна сказати, що цей асортимент великий — обидві групи затребувані значно рідше за інших сейфів, тому виробники приділяють їм менше уваги у вигляді обмеженої кількості моделей.

Депозитні сейфи Griffon («Паритет»)

Продукція української компанії «Паритет-К», що випускає сейфи під торговою маркою Griffon, становить основу асортименту нашого магазину. Ці сейфи мають найкраще ставлення якості до ціни, яка доступна всім одеситам. Вибір моделей невеликий, але він є.

Як і в інших магазинах, депозитних моделей в наявності немає, доставка потрібного сейфа здійснюється з підприємства-виробника до Одеси протягом двох-трьох днів.

Депозитні сейфи «Практик»

Ми є офіційними представниками компанії «Практик» в Одесі та маємо відповідний сертифікат. Тому ціни на сейфи цього виробника у нас одні з найнижчих в Одесі за рекомендованою виробником ціною.

Російські сейфи «Практик», що випускаються під брендом Valberg, можна порівняти за якістю з продукцією «Паритет-К» — у них така ж надійна і міцна конструкція. Порівняний і вибір — виробник пропонує лише кілька моделей. Доставка сейфів здійснюється зі складу підприємства-виробника до Одеси протягом двох-трьох днів.

Готельні сейфи Mottura

Якщо вам потрібна європейська якість, то сейфи італійської компанії Mottura будуть поза конкуренцією як за різноманітністю розмірів, так і за кількістю технічних рішень — є електронні моделі, сейфи з механічним кодуванням, комбіновані моделі з керуванням ключем і додатковою системою замикання. Якість цих сейфів знаходиться на найвищому рівні: Mottura — виробник зі світовим ім'ям.

Що випускаються італійцями сейфи можна без жодного перебільшення назвати одними з кращих. У них один недолік — ціна, це досить дорогий продукт європейського класу.

Ми є офіційними постачальниками продукції Mottura в Одесі. Доставка потрібного сейфа здійснюється зі складу підприємства-виробника до Одеси протягом двох-трьох днів.

Особливості депозитних і готельних сейфів

купить сейф в Одессе
Готельний сейф
Mottura 10.HS5800

Депозитні сейфи призначені для використання на заправках, пунктах обміну валюти, в цілодобових магазинах та інших місцях, пов'язаних з отриманням виручки за певний період часу. Доступ до неї можливий тільки для керівника або адміністратора організації. Ви можете легко покласти в сейф гроші, але дістати їх можна, тільки відкривши двері. Конструктивно це досягається наявністю щілини в стінці сейфа або поворотного лотка, за допомогою якого гроші або документи можна помістити всередину, не відкриваючи сам сейф.

Готельні сейфи — це свого роду камери схову, які періодично змінюють власника свого вмісту. Вони легко перекодуються у відкритому стані, а при потребі розблокуються майстер-кодом або майстер-ключем, який доступний тільки адміністрації. Саме можливість відкриття сейфа в разі екстреної ситуації виділяє їх з ряду інших сейфів.

Якось в нашому магазині був куплений офісний сейф Mottura з замиканням кодовою комбінацією. Мужики привезли його додому і за давнім слов'янським звичаєм вирішили обмити покупку, поєднуючи цей захоплюючий процес зі зміною заводського кодування на своє. Перекодування пройшло без проблем, але обмивання вийшло настільки рясним і тривалим, що вранці ніхто не зміг згадати новий код. Їх звернення в наш сервіс-центр і наше подальше звернення і листування з фабрикою в Італії виявилися марними — відкрити сейф так і не вдалося.
Покупці оцінили наші старання, ставши постійними клієнтами магазину, але дорога якісна коробка так і лежить мертвим вантажем у них вдома — викинути шкода, а толку немає.

Готельні сейфи можуть використовуватися як звичайні меблеві та офісні сейфи вдома і на роботі, але основне їхнє призначення — готелі, курорти, круїзні лайнери та подібні місця.


МИ БЕЗКОШТОВНО ДОСТАВИМО КУПЛЕНИЙ ВЕЛИКОГАБАРИТНИЙ СЕЙФ
В БУДЬ-ЯКИЙ РАЙОН ОДЕСИ

Відкрити меню розділу