Сейфи Mottura у Харкові

Сейфам італійського бренду Mottura притаманна надійність в роботі та відмінна якість виготовлення — компанія не випускає виробництво за межі Італії. Фірма відома у всьому світі і представляти її особливої потреби немає — якщо ви шукаєте сейф Моттура, то розумієте, про що йде мова.

Наш магазин є офіційним представником Mottura

Територіально ми розташовані в Одесі, але здійснюємо розсилку сейфів в різні міста України, серед яких є і Харків. Відправка до Харкова здійснюється будь-яким зручним для вас поштовим перевізником.

Короткі відомості про сейфи Mottura

Сейфи Mottura поділяються на групи і серії, виходячи з призначення і конструктивних особливостей. Не можна сказати, що у нас є абсолютно всі моделі, проте асортимент магазину перекриває практично всі потреби, які можуть виникнути в побутовому секторі.

Вбудовувані (потаємні) сейфи

Як зрозуміло з назви, сейфи вбудовуються в стіну в потайних місцях. Mottura пропонує певний вибір сейфів-схованок — є усі розміри, які можуть знадобитися. Особливістю групи є наявність вбудовуваних сейфів для підлоги, яких у інших виробників взагалі немає.

Офісні та меблеві сейфи

Незважаючи на те, що пропоновані моделі позиціонуються як офісні, ніщо не заважає використовувати ці сейфи в інших приміщеннях, наприклад, в квартирі, заміському будинку і т. ін.

Сейфи для готелів і лайнерів

Група сейфів для використання в готелях, курортах і суднах. Сейфи для лайнерів на замову постачаються з покриттям «cataforesi», що гарантує високу опірність корозії.

В рамках кожної групи можуть бути моделі з різною зламостійкістю і способом відкривання. Здебільшого у своїх сейфах Mottura пропонує закриття ключем, механічним кодовим замком, електронною клавіатурою або електронним циферблатом (система Rotary).


Не має сенсу перераховувати всі особливості серій — пройшовши по посиланнях в потрібний розділ, ви зможете отримати необхідні характеристики кожної моделі. Зазначимо лише, що Mottura пропонує дійсно добрі сейфи з доброю зламостійкістю і якістю. Ми пропонуємо продукцію багатьох брендів, але ці італійські сейфи мають найкраще ставлення якості до ціни — купив і користуйся десятиріччями.

Надійні сейфи Mottura з доставкою в Харкові

Відкрити меню розділу