Дверні ручки (кноби, кнобсети) в Одесі

Пропоновані дверні ручки належать до класу кнобсетів (кнобів) — це набори, що мають універсальні розміри, і повністю готові до встановлення. Купити кнобсети в Одесі ви зможете у нашому магазині. Ми пропонуємо кілька виробників, продукція в наявності, ви зможете ознайомитися з ручками, помацати наживо та підібрати відповідну модель.

Кнобсети за функційністю поділяються на кілька видів. Глухі моделі являють собою звичайні ручки. Кноби з фіксатором можуть бути глухими з іншого боку, або мати циліндр з ключами, що дозволяють зняти фіксацію і відчинити (або зачинити) двері з іншого боку. Кнобсети з фіксатором та глухою частиною відпираються із зовнішнього боку будь-яким тонким предметом (спиця, тонка викрутка тощо) через спеціальний отвір у глухій частині.

Кнобсети Tesa (Іспанія)

Іспанська компанія Tesa є одним із найвідоміших виробників дверної фурнітури та замків. За тривалий час свого існування Tesa довела все, що можна довести — продукція цього виробника є якісною та надійною в роботі, а гальванічне покриття буде служити довгі десятиріччя.

Бексет усіх пропонованих кнобів може змінюватись від 60 до 70 мм, що забезпечує універсальність та замінність з іншими кнобсетами. Ручки комплектуються кріпильними елементами, відповідною планкою і трьома ключами (у моделей з ключами)

Звертаємо вашу увагу на те, що монітор може спотворювати відтінки кольорів пропонованих зразків.

Кнобсети Hope (Німеччина)

Німецька компанія Hoppe відома як виробник якісної фурнітури, що, втім, характерно для всіх німецьких виробників.

Наш магазин пропонує в Одесі широкий вибір ручок для вхідних і міжкімнатних дверей різних брендів, але якщо вам будуть потрібен стриманий дизайн в діловому стилі та надійність, то ми рекомендуємо вам мати справу саме з Hoppe. Пропоновані ручки Hoppe HCS — це не тільки безпосередньо ручки, а компактні замкові системи, що є відмінним рішенням для бізнес-стилю.

Ручки і розетки Hoppe HCS зроблені з алюмінію, ригель замка — з нейлону, механізм замка — теж з алюмінію, але відлитого під високим тиском. Весь набір легко збирається і встановлюється. Колір ручок — матовий хром. Варіанти виконань — глуха ручка, ключ-ключ, ключ-тумблер (ключ-баранець).

Добрий дім — якісна замкова фурнітура в Одесі

Відкрити меню розділу