Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Кнобсети Zambrotto в Одесі

Російські кнобсети (дверні ручки) «Zambrotto» мають шестишарове покриття, яке гарантує тривале збереження кольору. Самі ручки зроблені з латуні, а язички запірного механізму — зі сплаву алюмінію, міді та цинку. Звичайно, цей сплав не зрівняється зі сталлю, але не варто забувати, що багато виробників в продукції подібної цінової категорії застосовують ненадійний силумін. Загалом кнобсети мають добру якость і надійність, більш ніж відповідну їх ціні.

В Одесі кнобсети «Zambrotto» ви зможете купити в нашому магазині, а на цій сторінці наводяться серії ручок, їх особливості та креслення.


Кольорове маркування кнобсетов «Замбротто»

«PB» — золото поліроване «AB» — бронза антична
«SB» — золото матове «AC» — мідь
«PBRR» — золото поліроване/дерево темне «SN» — хром матовий

Кнобсети серії 102

Ручки з поворотним типом механізму для дверей з товщиною 35-45 мм. Матеріал ручок — латунь (дерево), розетки і язички — ЦАМ (сплав цинку, алюмінію і міді). Дивитися креслення і розміри серії.

кнобсет Zambrotto 102ab кнобсет Zambrotto 102_ac кнобсет Zambrotto 102pb кнобсет Zambrotto 102pbrr кнобсет Zambrotto 102sb кнобсет замбротто 102sn Одеса

Кнобсети серії 104

Ручки з натискним типом механізму для дверей з товщиною 35-45 мм. Матеріал ручок — латунь, язичок і розетка — ЦАМ (сплав цинку, алюмінію і міді). Дивитися креслення і розміри серії.

кнобсет Zambrotto 104ab кнобсет Zambrotto 104pb кнобсет Zambrotto 104sb кнобсет Zambrotto 104sn

Кнобсети серії 106

Ручки з натискним типом механізму для дверей з товщиною 35-45 мм. Матеріал ручок — латунь, язичок і розетка — ЦАМ (сплав цинку, алюмінію і міді). Відмінність від серії 104 — розміри. Дивитися креслення та розміри.

кнобсет Zambrotto 106ab кнобсет Zambrotto 106pb кнобсет Zambrotto 106sb кнобсет замбротто 106sn Одеса