Ковані дверні ручки Amig в Одесі

Іспанська компанія Amig заснована у 1940 році. Незабаром основним напрямом виробництва стали замки та дверна фурнітура, хоча спочатку сфера діяльності була іншою. Через нашестя промислового Китаю на замковому ринку України та Одеси зокрема Amig не дуже відома, але продукція цього виробника по-справжньому надійна — усе виготовляється в Іспанії, усе сертифіковано, використовуються лише якісні матеріали, що забезпечує тривалу та безвідмовну роботу механізмів.

Пропоновані ручки Amig імітують кування. На сайті виробника та інших сайтах вказується, що матеріалом ручок є сплав ZAMAK, але насправді це помилка — ручки відлиті зі сталі з подальшим покриттям епоксидною фарбою. Винятком є моделі з круглою ручкою (Amig 18 Pomo Negro або Amig 16 Pomo Negro, наприклад) — планка або розетка у них сталеві, а ручка зі сплаву ZAMAK.

Сплав ZAMAK (цинк, алюміній, магній, мідь) часто застосовується при виготовленні ручок — його використовують навіть багато відомих виробників. Міцність цього сплаву поступається латуні, саме тому з нього відлиті моделі з круглими ручками, які апріорі не можуть відламатися.

Купити ручки Amig в Одесі ви зможете у нашому магазині. Зразки в наявності, ви зможете ознайомитися з ними та помацати наживо.

Ручки для невеликих дверцят та меблів

Фурнітура, замки та якісні двері в Одесі

Відкрити меню розділу