Латунні номерки на двері.
Номерки з нержавіючої сталі

Зазвичай споживачі не приділяють уваги дверним номерками. Така позиція цілком розумна і прагматична — від номерків не залежать ні зламостійкість, ні надійність, ні, зрозуміло, довговічність дверей. Так навіщо платити більше?

Зайве говорити, що завжди знайдеться людина, яка не розділяє загальноприйняту точку зору, шукає ексклюзивності та краси — якостей, які з першого погляду виділять її двері з ряду дверей зі стандартними рішеннями.

Якщо ви вважаєте, що красиві речі мають право на існування, то наш магазин готовий запропонувати вам латунні номерки на двері. Немає потреби описувати тьмяний блиск полірованої латуні, що надає солідності практично будь-яким дверям — як ламінованим, так і обшитих натуральним деревом.

Так само ефектно виглядають і номерки з нержавіючої сталі — їх полірована до дзеркального блиску поверхня виділить будь-які двері незалежно від виду зовнішнього облицювання.

Номерки виготовляються на замову з потрібними розмірами, тому в певному сенсі є ексклюзивними — для них в дверному полотні фрезеруються пази, що збігаються за розміром і формою. Потім номера вклеюються в поглиблення, створюючи ефект об'ємності. Латунні номерки найбільш ефектно виглядають на дверях, обшитих темним натуральним деревом з фурнітурою бронзового кольору, номерки з нержавійки більш підходять до дверної фурнітури кольору «хром» або «нікель».

Номерки замовляються на стадії виготовлення дверей, але цілком можливо замовити їх окремо і акуратно приклеїти на двері без жодних заглиблень.

Відкрити меню розділу