Поради одеситам щодо вибору вхідних дверей

Загальновідомо, що від результату вибору вхідних дверей безпосередньо залежить захищеність житла і комфорт проживання в ньому. Двері повинні забезпечувати високу безпеку, термо-шумоізоляцію, а також відповідати навколишньому інтер'єру.

Щоб заощадити свій час при виборі дверей та реально оцінювати різні хитрощі продавців потрібно перед походом в магазин дверей теоретично підготуватися.

Загальновизнаними лідерами на одеському ринку вважаються вхідні двері зі сталі. При рівній товщині листа, порівнюючи зі звичайними металевими дверима, сталеві двері істотно легше, вона мають більш високу міцність і служить довший термін.

Дизайнерські рішення сьогодні вдало поєднують красу і міцність. А широкий асортимент ПВХ-покриття забезпечує маскування дверей під будь-яку породу дерева. У зв'язку з цим в Одесі вхідні двері c ламінованим панелями мають найбільшу популярність.

Цілком зрозуміло, що будь-які двері також не можуть обійтися без якісних і надійних замків, оскільки саме вони — головний гарант безпеки вашого житла. Не має сенсу встановлювати більше двох замків, але вони неодмінно повинні бути різного типу. Один з них буде захищати від силового зламу, а інший — від інтелектуального розкриття (відмички). Зазвичай рекомендуються cугальдний і циліндровий замки.

Найчастіше наповнювачем полотна сталевих вхідних дверей є макрофлекс, який добре утримує тепло, а також є пожежобезпечним і прекрасним шумоізоляційним матеріалом.

Монтаж сталевих вхідних дверей найкраще довірити кваліфікованим фахівцям, тому що від якісного і правильного монтажу залежить надійність і довговічність дверей. При установці зверніть особливу увагу на гарантовану вертикальність дверей, тобто відкриті двері завжди повинні бути нерухомими. Потрібно самому кілька разів відкрити і закрити замки, та переконатися, що немає ніяких заїдань.

І нарешті, остання рекомендація — ніколи не треба гнатися за дешевизною. Слід завжди пам'ятати просту істину — сталеві двері високої якості коштують дорого, оскільки при їх виготовленні завжди використовуються досить дорогі матеріали, а також обладнання і технології. Істотно дешевшими можуть бути тільки двері, виготовлені «кустарним» способом, оскільки в цьому разі використовуються матеріали нижчої якості. Однак такі двері будуть служити вам зовсім недовго, зазвичай вони і зовні виглядають не естетично.

Меню розділу дверей