Watchlock в Одесі

Безкоштовна доставка по місту та Україні!

WatchLock — це замок з можливістю передачі інформації і контролем з будь-якого місця за допомогою WEB-додатка на смартфоні, iPad, комп'ютері або планшеті.

Конструктивно WatchLock складається з навісного замка ізраїльської компанії Mul-T-Lock, поєднаного з електронною системою компанії Starcom Systems (теж Ізраїль) — замок забезпечує захист об'єкта, електронний блок — стеження за станом захисту, керування, виконання функцій GPS/GSM трекера і відправку інформаційних повідомлень.

Можливості та область застосування

WatchLock призначений для використання в першу чергу з транспортуються об'єктами — контейнерами, фурами, вагонами і т. ін.

Припустимо, ви власник компанії, транспортні засоби якої регулярно їздять по областях України або районах Одеської області, закуповуючи сировину для виробництва або інший товар. Використовуючи замки WatchLock, ви завжди будете знати, в якому місці знаходиться ваш транспорт. Відомості такого роду можна було б отримати і за допомогою GPS-навігаторів, але суть WatchLock в тому, що водії не можуть контролювати пристрій — це перше. По-друге, ви будете знати не тільки місцезнаходження замка (транспорту), а й про випадки зміни маршруту, відкриття/закриття замка і спроб зламу — вам негайно прийде СМС-повідомлення. Отримавши його, ви зможете зв'язатися з водієм або експедитором вантажу і довідатися, з якою метою було відкриття замка, зміна маршруту, виїзд за означений периметр і т. ін. У разі зламу ви зможете оперативно відреагувати на ситуацію, викликавши поліцію в потрібне місце або зробивши інші дії.

Використовуючи WatchLock, ви будете в курсі багатьох подій форс-мажорного характеру: девіз розробників пристрою — «Будь першим, хто знає».

Особливості WatchLock

Особливості та можливості WatchLock дозволяють використовувати пристрій для захисту важкодоступних, віддалених, рідко відвідуваних та малолюдних об'єктів.

Про замок Mul-t-lock M10

У WatchLock використовується замок Mul-t-Lock M10. Модель оснащена корпусом і дужкою з загартованої сталі (у дужки сталь з добавкою бору) і призначена для використання з контейнерами, складами, вагонами і подібними місцями і об'єктами, де потрібен максимально можливий рівень безпеки і збереження вантажу. Основу секретної частини замка становить механіка циліндра Interactive Plus — однією з останніх і найбільш надійних розробок компанії Mul-T-Lock. Опис технології Interactive Plus є на нашому сайті, при бажанні ви зможете ознайомитися з ним, а тут ми лише зазначимо, що пропоноване ізраїльтянами рішення дійсно стоїть на дуже високому рівні у всіх сенсах.

Технічні характеристики WatchLock

Позиціонування

Умови експлуатації

Процесор

Електроживлення

GSM комунікації

Фізичні характеристики

Акселерометр

Порт доступу

Споживання струму, мА

Комплектація

Виготовлення дублікатів

Виготовлення дублікатів ключів Interactive+ можливе в нашому сервіс-центрі або іншому авторизованому центрі Mul-T-Lock після пред'явлення картки власника.

Відкрити меню розділу