Універсальні сейфи в Одесі

Меблеві та офісні сейфи користуються великою популярністю — саме ці групи купують найчастіше. Незважаючи на їх назву, універсальність цих сейфів дуже висока — використовують їх де завгодно і для чого завгодно. У них зберігають гроші та зброю, документи та інші речі, не призначені для загального доступу — такі знайдуться в будь-якому будинку або офісі.

Меблеві та офісні сейфи мають деяку взаємозамінність — меблеві сейфи часто використовують без монтажу в меблях, розташовуючи їх поза ними, що ж до офісних, то ніщо не заважає розміщувати їх всередині меблів.

В основному розділі нашого магазину ви зможете знайти універсальні сейфи різних виробників, цінових категорій і ступенів стійкості до зламу: від надійних моделей, до найпростіших і недорогих (сейфи Ferocon). Адже, погодьтеся, не завжди потрібно купувати суперміцний сейф за суперціною, переплачуючи гроші за зберігання речей, які не потребують настільки надійного захисту. Такі сейфи відмінно підійдуть в будь-який офіс для зберігання документів, незначних грошових сум, особистих предметів, тієї ж відеокамери, наприклад. Але сейфи цієї категорії не розраховані на тривале протистояння зловмисникам — вони відповідають своїй ціні, яка невисока.

Якщо ж вам потрібно зберігати дійсно цінні речі, то ми готові запропонувати вам вогнестійкі, зламостійкі та комбінований варіант — вогнезламостійкі сейфи. Ці сейфи виготовляються відомими брендами — «Mottura», «Практик» і «Mauer». Їх злам дуже непросте завдання, на вирішення якого у зловмисника просто не вистачить часу.

Звертайтеся, ми завжди готові допомогти вам і підібрати потрібну модель, а деякі сейфи по Одесі доставляються нашим транспортом.

Універсальні меблеві та офісні сейфи в Одесі

Відкрити меню розділу