Замки Mottura
в Україні з безкоштовною доставкою

Mottura — італійський бренд світового рівня, що спеціалізується на виробництві компонентів систем безпеки, частиною яких є замки. Компанію немає потреби представляти — виробник є одним зі світових лідерів, технологічні розробки якого широко використовуються в пристроях з підвищеним ступенем протистояння зламу.

Наш магазин є офіційним представником Mottura в Одесі
з прямим виходом на завод-виробник в Італії

Ми розсилаємо замки в різні міста України. При відправці «Нової поштою»

доставка зазвичай
здійснюється за наш рахунок

Виняток становлять деякі моделі нижнього цінового діапазону, де вартість перевезення становить значну частину вартості замка.

Відсилання здійснюється післяплатою. Ви отримуєте замок в зручному для вас відділенні «Нової пошти» і в цьому ж відділенні оплачуєте ТІЛЬКИ ВАРТІСТЬ ЗАМКА.

Про замки Mottura

В Україні замки Моттура, особливо врізні, користуються незмінно стабільним попитом — вони є найвідомішим продуктом компанії, що займає значну частину українського замкового ринку. Надійність в роботі та кількість рішень для броньованих дверей різних цінових категорій зробили замки Моттура беззаперечним лідером — сказати це можна без жодних натяжок. Український ринок замків представлений також іншими виробниками, що пропонують якісні рішення, але досить порівняти каталоги їх продукції з каталогом Моттура, щоб зрозуміти, хто є хто.

Замки Mottura поділені за серіями, кожна з яких має свої особливості та призначення — є серії з двосистемними замками (комбінованими), з моделями, де зусилля від циліндра до ригелів передається за допомогою шестерінок, з блокуванням замка при вибиванні циліндра та інші рішення — вибір моделей і технологій широкий.

Окремої уваги заслуговують замки з технологією My Key, спрямованою на утруднення несанкціонованого копіювання сугальдних ключів, а також моделі з механізмом Nuсleo, що дозволяє здійснювати перекодування — при втраті ключа міняти замок не потрібно, достатньо лише замовити нові ключі та самостійно перекодувати на них замок. Замки c перекодуванням зазвичай комплектуються двома наборами ключів — основним і технічним з двох ключів. Технічні ключі використовуються на стадії ремонту або будівництва — один віддають робочим, другий залишають собі. Після закінчення робіт замок перекодується на основний набір.

Ключі з технологією My Key оснащені запресованими в ніжку обертовими кульками, які дозволяють замку ідентифікувати ключі. Ключі без кульок навіть при збігу серетної нарізки борідок замок не відкриють. До того ж заготовки My Key мають обмежене поширення — дублікати виготовляються в сертифікованих майстеренях після пред'явлення пластикової картки з кодуванням замка.

Особливе місце займають нові моделі замків з маркуванням «J». Їх особливістю є можливість перекодування при відсутності достатньо громіздкого механізму Nuсleo, що виступає шайбою з корпусу замка, і вимагає через це свого посадкового місця — замінити такий замок можна тільки на подібну модель.

У серіях з літерою «J» механізму Nuсleo немає, тому їх габарити відповідають базовим моделям серії і вони повністю взаємозамінні. Наприклад, одну з найпоширеніших моделей 54.797 можна легко змінити на 54.J797 My Key без переробки дверного полотна — відстані між кріпильними отворами теж збігаються. Крім розмірів, замки «J» мають незрівнянно високий рівень протистояння інтелектуальному розкриттю — насамперед відмичкам та методикою самоімпресії. Підвищення зламостійкости досягнуто ускладненням профілю ключа і звуженням ключовий щілини.

Вищезазначені комбіновані моделі 54-ї серії мають підвищену зламостійкість — при закритті циліндрового замка ключову щілину сугальдної частини закривається заслінкою з твердосплавного металу. І щоб почати «роботу» з сугальдною частиною, зламникові доведеться спершу розправитися з циліндровою. При установці в такі замки якісного циліндра (ми їх також розсилаємо по Україні) і захисної фурнітури (внутрішніх загартованих пластин і зовнішніх броненакладок) розкрити такий замок вельми і вельми непросто.

Ознайомитися з замками Моттура ви зможете в відповідному розділі нашого сайту — описувати всі моделі та серії в рамках цього ознайомчого матеріалу не має сенсу.

Будь-яку модель замка ми зможемо вислати в будь-яке місто України зручним для вас перевізником. При потребі, ми можемо доповнити замок захисною фурнітурою або циліндром — у нас є механізми Abloy, Mottura, AGB, Mul-T-Lock, GU-BKS, DOM та інших брендів.


Магазин «Добрий Дім» —
дверні замки Mottura в Україні з безкоштовною розсилкою

Відкрити меню розділу