«Київський» сугальдний замок —
заміна «Вірменському», «Одеському», «Ельбор», «Клас», «Сенат» і «Омега»

Багатьом споживачам знайомі сугальдні замки вітчизняного виробництва, найвідомішим з яких є, мабуть, «Вірменський». Ці замки вірою і правдою служили довгі роки, маючи водночас свої переваги і недоліки. Але час не стоїть на місці, він диктує нові умови — сучасні замки повинні бути більш надійними і стійкими до зламу. Саме цим вимогам відповідає вітчизняний сугальдний замок, який випускається під брендом «Київський» або «Протектор».

Конструкція Київського замка

Конструкція замка спрямована на підвищення надійності та зламостійкості. Всі деталі цієї моделі виготовлені зі сталі, а в ключових елементах механізму використовується шпонкова сталь — силумінових деталей в цьому замку ви не знайдете. З обох сторін оцинкованого корпусу приварені загартовані пластини, що запобігають висвердлювання стійок, а сам корпус зварений, що підвищує його міцність на відміну від корпусів, зібраних на гвинтах або заклепках. Пластини виготовлені зі сталі 65Г і загартовані до 60 одиниць.

Дивитися розміри і креслення замка «Київський»

Наступна особливість — якісний хромований сталевий ключ, яким комплектується Київський сугальдний замок. Такого ключа, зважаючи на складність його виготовлення, не має жоден конкуруючий замок — цей сталевий ключ буде служити вічно. Якщо, звичайно, його не втратять.

Отримати наочне уявлення про роботу замка допоможе відеоматеріал з нашого каналу Youtube.

Чому саме Київський сугальдний замок

Опис конструкції повинен довести, що Київський замок перевершує свої аналоги за багатьма показниками. Це не дивно — модель розроблялася з конкретною метою: досягти більш високої надійності при найкращому співвідношенні якості до ціни. Акцент ставився не на сліпе копіювання існуючих замків, а саме на нову, покращену конструкцію. І тестували цей замок люди певних спеціальностей, які знають толк у своїй справі. Висновок їх спроб був однозначний: Київський сугальдний замок — самий зламостійкий замок в своєму класі.

Багато споживачів впевнені в тому, що замок в їх дверях виготовлений в Росії, але зазвичай він зроблений в Китаї, а поширюється під російським (українським і т. ін.) брендом. Виникає питання: чи може бути достатня стійкість до зламу у замка, виготовленого принципово по найпростішій технології, і копійованому як на ксероксі — чим більше, тим краще. Головне — здешевити виробництво.

Громадську думку змінити непросто, адже більшість нашого населення свято вірить в те, що російські замки — найкращі та зламостійкі! Не підозрюючи про підробки і про те, що користуючись довірою людей, відомі та розкручені бренди починають необґрунтовано завищувати ціни на пропоновану ними продукцію, часто підносячи на ринок під відомим брендом відвертий мотлох. А часом пропонується продукція з країн, в яких і не чули, що вона там виробляється! І сміх, і гріх!

Причини вищевказано явища відомі. Одна з них — в Україні немає як такого виробництва замків, ручок та іншої фурнітури. Наступний, більш небезпечний чинник, — раболіпство продавців перед брендами! Це пішло з радянських часів і мало в той час об'єктивні причини.

Будемо сподіватися, що Київський замок — перша крапля в потоці якісних вітчизняних товарів, які по праву повинні займати гідне місце на українському ринку. Адже багато хто, ганяючись за відомим брендом, навіть не знають, що свого часу це були кустарні іспанські, італійські та ізраїльські майстерні, які у наш час вільно відчувають себе на наших ринках та диктують нам свої умови, зазвичай вигідні тільки для себе.


Магазин «Добрий Дім», Одеса — ремонт замків і дверей,
установка циліндрів, дотягувачів та інші роботи.

Відкрити меню розділу