Міжкімнатні двері Hammer Doors в Одесі,
серія Hi-tech

Серія міжкімнатних дверей Hi-tech виконана в стилі Хай-тек. Двері відмінно доповнять інтер'єри в стилі індастріал, техно, міський, модерн і подібних сучасних оформленнях. Стиль колекції перетинається з серією Diamond glass — в ній є моделі схожого стилю.

Здійснюється доставка та установка в усіх районах Одеси

Міжкімнатні двері Hammer Doors Hi-tech в Одесі ви зможете купити в нашому магазині. У нас є зразки, ви можете ознайомитися з дверима наживо, скласти уявлення про якість збірки, помацати покриття і зробити замовлення.

Конструкція дверей Hammer Doors

Полотно дверей виготовлено зі зрощених плит MDF безстиковим способом, а коробка — з вологостійкого MDF, що не боїться контакту з вологою шпаклівкою.

Полотно і коробка окремо ламінуються вакуумним способом ПВХ-плівкою з імітацією структури деревини — міцним матеріалом, який не боїться вологи, побутових миючих засобів і розчинників. Конструкція двері вельми добре протистоїть перепадам вологості, що в корені відрізняє її від дверей з натурального дерева — збільшення геометричних розмірів не відбувається, а ПВХ дає відмінний захист від зовнішніх впливів будь-якого типу.

Плівка ПВХ стала чи не стандартом — її використовують для покриттів підлоги, металопластикових вікон, вхідних дверей та інших конструкцій. Зносостійкість ПВХ знаходиться на найвищому рівні — покриття можна мити, терти жорсткими губками, воно має відмінну стійкість до стирання, появи подряпин і при цьому ціна його цілком помірна.

Лиштви телескопічного типу (входять в дверну коробку, закриваючи стик) виготовлені з МДФ з подальшим покриттям ПВХ. Можлива комплектація дверей доборами з того ж матеріалу, що дозволяють закрити отвір з товстою стіною.

Стандартні розміри полотен (мм)
Ширина Висота Товщина
600/700/800/900 2050 32

Двері можуть виготовлятися будь-яких розмірів, зокрема нестандартних — з фрамугами, з притвором (чвертю), можливі полуторні варіанти і т. ін.

Комплектація

Комплетація містить набір наличників (лиштв), три петлі універсального типу, ручку із засувкою. У додатковій комплектації можлива установка прихованих петель і замків магнітного типу. Здійснюється доставка в усі райони Одеси, можливе замовлення установки.

Зразки міжкімнатних дверей серії Hi-tech

Якщо ви шукаєте в Одесі міжкімнатні двері, то продукція Hammer Doors може виявитися досить непоганим варіантом. Так, двері з цілісного дерева міцніше, але ціна буде зовсім іншого рівня. А ПВХ-покриття дасть фору найдорожчим дерев'яним дверям — плівка дійсно стійка до різних впливів.

Купити міжкімнатні двері Hammer Doors Hi-tech в Одесі

Меню розділу дверей