Електронні розумні замки PES в Одесі

Компанія PES — це український бренд, який спеціалізується на замовленні та постачанні замкової продукції з Китаю. Пропоновані електронні замки мають відмінну якість і надійність — фактично, PES просто використовує виробничі потужності китайського заводу для реалізації потрібних ідей.

Замки PES мають дві важливі особливості, що вирізняють їх з ряду подібних рішень.

По-перше, володіючи багатьма якостями готельних замків, вони, проте, призначені для домашнього використання — у квартирах, котеджах та інших житлових приміщеннях, де є потреба у подібних пристроях.

По-друге, замки PES, які по суті являють собою накладні ручки та блоки з електронікою, можуть використовуватися з більшістю звичайних замків, які можна купити у магазині. Цю особливість переоцінити важко, тому що подібні рішення практично будь-якого виробника використовуються лише зі своїми замками. Іншими словами, моделі PES можна встановлювати на вже вмонтовані замки.

Купити електронні біометричні smart замки PES в Одесі ви зможете у нашому магазині або інтернет-магазині — моделі в наявності.

КУПИТИ СМАРТ-ЗАМКИ PES В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

Безкоштовна доставка по Україні «Новою поштою» без передоплати

За потреби майстри нашого сервісного центру можуть встановити куплений замок у будь-якому районі Одеси.

Біометричний розумний замок PES Patron

Модель є накладним приводом з дистанційним керуванням, призначеним для роботи з циліндровими замками у вхідних або міжкімнатних дверях правого і лівого відкривання, а також профільних дверях з алюмінію та металопластика. Замок може використовуватись у квартирах, офісах, хостелах, готелях та інших місцях, а за наявності захисного козирка може експлуатуватись на відкритому просторі.

Відкриття та закриття замка здійснюється за допомогою смартфона по Bluetooth або Wi-Fi, зчитування відбитка пальця (до 200 комбінацій), введення цифрової комбінації (до 150 комбінацій), карток або дармовисів стандарту Mifare, механічного ключа, дармовисів Bluetooth, піднесенням смартфона до замка (NFC мітка).

На відміну від інших моделей, PES Patron оснащений електронним модулем, який з'єднує його з Wi-Fi роутером — додаткового пристрою купувати не потрібно.

Дії супроводжуються голосовими повідомленнями англійською мовою. Модель має можливість інтеграції з розумним будинком, що дає керування замками голосом або смарт-сценаріями.

Замок живиться від чотирьох батарей ААА, їх вистачає на 10 000 циклів роботи. Рівень заряду контролюється у мобільному додатку. В екстреній ситуації замок можна відкрити механічним ключем, є можливість аварійного живлення від повербанка або подібного джерела через роз'єм Micro USB із зовнішнього боку.

Для керування замком по Bluetooth або по Wi-Fi використовується безплатний мобільний додаток, що встановлюється на смартфон. Програма дозволяє відкрити замок, подивитися рівень заряду елементів живлення, додавання (зміни, видалення) комбінацій для входу, дізнатися час та спосіб відкриття замка будь-яким користувачем, надавати частковий або повний контроль замка та допуск на вхід іншим людям (зокрема у певний часовий інтервал чи день).

Комплектація: замок (внутрішня та зовнішня частини), циліндр, монтажний комплект, інструкція з встановлення та використання програмної програми, три дармовиси Mifare.

Біометричний smart-замок PES Den Black

Модель являє собою накладний моторизований привод з дистанційним керуванням, призначений для роботи з циліндровими замками у дверях правого та лівого відчинення. Відкриття та закриття замка здійснюється за допомогою смартфона по Bluetooth-з'єднанню, смартфона по Wi-Fi (за наявності або купівлі додаткового пристрою, що зв'язує замок із роутером), зчитування відбитка пальця, введення цифрової комбінації, механічного ключа, а також картки (дармовиса, браслета) стандарту MF/NFC. Зсередини приміщення замок можна відімкнути поворотною ручкою. Для кріплення використовуються болти, що проходять крізь стандартні отвори замків для броненакладок (див. схему монтажу).

Замок живиться від чотирьох елементів CR123A, є можливість аварійного живлення від повербанка або подібного джерела через роз'єм Micro USB із зовнішнього боку.

Для керування замком по Bluetooth або по Wi-Fi (за наявності вищевказаного пристрою) використовується безплатний мобільний додаток, що встановлюється на смартфон або інший пристрій. Програма дозволяє додавати та керувати необмеженою кількістю замків – є можливість переглянути статус замка (відкритий або закритий), рівень заряду елементів живлення, додавання (зміни, видалення) існуючих комбінацій для входу, дізнатися час та спосіб відкривання замка будь-яким користувачем.

Комплектація: замок (внутрішня та зовнішня частини), циліндр зі штоком, монтажний комплект, інструкція з встановлення та використання програмного додатка.

Біометричний smart-замок PES Alabay Black з відеодомофоном

Модель є накладним моторизованим приводом з дистанційним керуванням, призначеним для роботи з циліндровими замками у вхідних дверях правого і лівого відкривання (див. схему монтажу). Двері можуть бути як металевими, так і дерев'яними. Замок має захист від попадання вологи, але на відкритому просторі його можна використовувати лише за наявності козирка, який унеможливлює попадання дощової води.

Замок оснащений екраном, це дозволяє використовувати його як відеодомофон. Відкриття та закриття замка здійснюється за допомогою смартфона по Bluetooth-з'єднанню, смартфона по Wi-Fi (за наявності або купівлі додаткового пристрою, що зв'язує замок із роутером), зчитування відбитка пальця, введення цифрової комбінації, механічного ключа, радіопульта, безконтактної картки стандарту Mifare/NFC, а також за допомогою розпізнавання обличчя (FACE-ID в інфрачервоному діапазоні). Дії супроводжуються голосовими повідомленнями. Зсередини приміщення замок можна відімкнути та замкнути натискною ручкою, що управляє двигуном. Поворотна ручка управляє окремим ригелем-засувом, який також приводиться в дію мотором. При зачиненні дверей їх фіксація виконується косою засувкою, повне закриття здійснюється перерахованими вище способами, натисканням сенсорної кнопки зовні, ручкою зсередини, є також режим автоматичного закриття по сигналу від бездротового датчика положення дверей.

Замок оснащений масивним корпусом, що забезпечує непоганий рівень захисту від силового зламу, а його захисне покриття — тривалі терміни експлуатації без видимих слідів зносу.

Замок живиться від вбудованого акумулятора, термін експлуатації без підзарядки — до 6 місяців. При низькому рівні заряду акумулятора замок попереджає повідомленнями (звуковими та на дисплеї) за кілька тижнів до повного розряду. В екстреній ситуації є можливість аварійного живлення від повербанка або подібного джерела через роз'єм Micro USB із зовнішнього боку.

Для керування замком по Bluetooth або по Wi-Fi (за наявності вищевказаного пристрою) використовується безплатний мобільний додаток, що встановлюється на смартфон або інший пристрій. Програма дозволяє переглянути рівень заряду елементів живлення, додавання (зміни, видалення) існуючих комбінацій для входу, дізнатися час та спосіб відкриття замка будь-яким користувачем. Налаштування та виставлення режимів роботи здійснюється на сенсорному екрані з внутрішнього боку замка.

Комплектація: замок (внутрішня та зовнішня частини), циліндр, монтажний комплект, інструкція з встановлення та використання програмного забезпечення, дві RFID-мітки Mifare.

Біометричний замок PES Axor Inox

Модель є накладним приводом з дистанційним керуванням, призначеним для роботи з циліндровими замками у вхідних або міжкімнатних дверях правого і лівого відкривання, а також профільних дверях з алюмінію та металопластика. Замок може використовуватись у квартирах, офісах, хостелах, готелях та інших місцях, а за наявності захисного козирка може експлуатуватись на відкритому просторі.

Відкриття та закриття замка здійснюється за допомогою смартфона по Bluetooth-з'єднанню, смартфона по Wi-Fi (за наявності або купівлі додаткового пристрою, що зв'язує замок із роутером), зчитування відбитка пальця (до 200 комбінацій), введення цифрової комбінації (до 150 комбінацій), механічного ключа, безконтактної картки або дармовисами стандарту Mifare Bluetooth, Wi-Fi (опціонально), піднесенням смартфона до замка (NFC мітка). Дії супроводжуються голосовими повідомленнями українською чи російською мовами. Модель має можливість інтеграції з розумним будинком, що дає керування замками голосом або смарт-сценаріями.

Замок оснащений корпусом із нержавіючої сталі, що забезпечує тривалі терміни експлуатації без видимих слідів користування.

Замок живиться від чотирьох батарей ААА, їх вистачає на 10 000 циклів роботи. Рівень заряду контролюється у мобільному додатку. В екстреній ситуації замок можна відкрити механічним ключем.

Для керування замком по Bluetooth або по Wi-Fi (за наявності вищевказаного пристрою) використовується безплатний мобільний додаток, що встановлюється на смартфон. Програма дозволяє відкрити замок, подивитися рівень заряду елементів живлення, додавання (зміни, видалення) існуючих комбінацій для входу, дізнатися час та спосіб відкриття замка будь-яким користувачем, надавати частковий або повний контроль замка та допуск на вхід іншим людям (зокрема у певний часовий інтервал чи день).

Комплектація: замок (внутрішня та зовнішня частини), циліндр, монтажний комплект, інструкція з встановлення та використання програмної програми, три дармовиса Mifare.

Відкрити меню розділу