Замки для готелів Inhova в Одесі

Говорячи про замки для готелів і подібних закладів, найчастіше мають на увазі електронні системи доступу, частиною яких є замки. А якщо говорити про такі системи, то з них найбільш популярні Adel і Inhova.

Системи Inhova виготовляються відомим брендом світового класу іспанською компанією Tesa, що спеціалізується на виробництві замкової продукції. Системи і замки для готелів Tesa робить уже понад 20 років, і за цей час вони довели свою якість і надійність, отримавши безліч міжнародних сертифікатів якості.

Замки для готелів Inhova в Одесі ви зможете купити в нашому магазині, а на цій сторінці — отримати уявлення про цю якісну іспанську продукцію.

Загальні характеристики замків Inhova

 • Монтуються на дверях правого і лівого, внутрішнього і зовнішнього типів відкриття
 • Для безконтактних карт дальність зчитування ідентифікаційних даних: до 10 метрів
 • Кількість користувачів (системи): до 1500 осіб
 • Пам'ять: до 1000 подій (відкриття і спроби відкриття)
 • Часові зони: 14
 • Індикатор: зелений і червоний кольори (розряд елементів живлення, відмова в доступі та інші події)
 • Режими різного виду доступу: стандартний (доступ з використанням карти), вільний (замок відкритий весь час) та інші
 • Живлення: 3 елементи типу ААА або 4 елементи типу АА
 • Ресурс елементів живлення: 3-4 роки (30000 циклів відкриття)
 • Вологість в приміщенні: до 85%; серія EXTREME до 100%
 • Інтервал температур: від 0 до + 50°С; серія EXTREME від -20 до + 70°С
 • Протипожежні сертифікати: RF 30, 60, 90
 • Коли замок замкнений, зовнішня ручка провертається, що виключає силовий варіант відкриття і поломку замка
 • Замки KEY OVERRIDE оснащені аварійним циліндром для ключів

Комплектація замків: ручки, елементи живлення, шаблон, гвинти, сам замок.

Замки для готелів
Inhova Donna Magnetic

Inhova Donna Magnetic — базова модель, яка зі своєї простоти є хітом продажів. У якості ідентифікаційного елементу використовуються тільки магнітні картки.

Замки Magnetic монтуються практично на будь-який тип дерев'яних дверей.

Батарейний блок знаходиться із зовнішнього боку замка, що дозволяє проводити заміну батарейок без занепокоєння гостей. Термін роботи одного комплекту батарей – 3-4 роки.

Варіанти використовуваних ручок:

Замки для готелів
Inhova Donna Dual

Donna Dual — серія комбінованих замків, керованих магнітними і безконтактними proximity-картами (13.56 мГц RFID). Замки цієї серії оснащені прозорими кишеньками, в яких можна розміщувати різну інформацію або логотип готелю.

Замки Donna SmartAir працюють без контакту з носієм ідентифікаційної інформації, яким можуть бути можуть бути пластикові карти, брелоки, браслети, годинник і т. ін.

Варіанти використовуваних ручок:

Замки для готелів
Inhova SmartAir Spy

Серія замків для готелів Inhova SmartAir Spy керується безконтактними елементами: картами, брелоками, браслетами і т. ін. Моделі цієї серії можуть монтуватися на будь-які види дверей, включно вузькопрофільні.

Замки SmartAir Spy мають привабливий дизайн і високу стійкість до впливу води та пилу. Завдяки розміщенню елементів контролю на внутрішній стороні дверей (крім елемента зчитування карт) замки мають підвищений захист від вандалізму.

Варіанти використовуваних ручок:

Замки для готелів Inhova SmartAir Spy Design

SmartAir Spy Design є топовою серією замків Inhova і відповідає останнім технічним розробкам систем інтелектуального управління доступом. Замки Spy Magnetic керуються тільки картами магнітного типу. Усі замки SmartAir Spy Design можуть встановлюватися на будь-які види дверей, включно вузькопрофільні.

Серія SmartAir Spy Design вирізняється стильним сучасним зовнішнім виглядом, чому значною мірою сприяє конструктивна особливість замків: зчитувач карт і ручки розміщені окремо. Таке рішення дозволяє комплектувати замки ручками різних виробників.

Замки для готелів різних виробників в Одесі

Відкрити меню розділу