Цилиндры EVVA 3KS (ЭВВА 3КС) Plus у Донецьку

Австрійські циліндрові механізми (серцевини, личинки, вставки) EVVA 3KS (3KS Plus) заслужено вважаються одними з найбільш стійких личинок світу. Їх виготовлення та збірка здійснюються на заводі у Відні, не виходячи за межі підприємства. Втім, якщо ви шукаєте цю серцевину у Донецьку, то розумієте, що хочете купити.

Магазин «Добрий дім» є офіційним дистриб'ютором EVVA

Дивится прайс на циліндри EVVA

Наші фахівці в складі київської компанії Clavis їздили на завод EVVA в Австрію, де здали всі нормативи, передбачені стандартами підприємства, а також отримали сертифікат, що підтверджує наші повноваження.

Ми знаходимося в Одесі, але висилаємо циліндри для замків в будь-який регіон України, і в Донецьк зокрема. При пересиланні «Нової поштою»

доставка в Донецьк безкоштовна

Ми сплатимо транспортні витрати — ви зможете отримати личинку післяплатою в найближчому до вашого місця проживання відділенні Донецька, а вже потім здійснити оплату. Витрати по відправці ваших грошей також бере на себе наш магазин — купивши циліндр, ви оплатите його чисту вартість, а офіційне представництво дозволяє нам підібрати потрібну вам симетрію (розмірність) циліндра, що навряд чи зможуть зробити інші продавці.
Передбачається, що ви знайомі з рівнем протистояння зламу EVVA 3KS. Якщо це не так, то короткий опис цього циліндра дасть уявлення щодо конструкції та стійкості до зламу.

Технологія 3KS (система трьох кривих)

Існують дві моделі механізмів — 3KS і 3KS Plus. Вони нічим не відрізняються, за винятком збільшеної ширини однієї з канавок ключа в 3KS Plus. Таке рішення було зроблено для продовження терміну дії патенту, що захищає ключі 3KS.

Циліндрові механізми 3KS відомі своїм унікальним, запатентованим, безпружинним принципом функціонування. Три кодових паза-канавки (саме вони називаються «кривими») на кожному боці ключа незалежно один від одного переміщують 12 кодових пластин — по 6 з кожного боку. Кодові пластини знаходяться в роторі циліндра і при збігу комбінації дозволяють двом потужними запірним планкам, блокуючим з двох боків обертання ротора в корпусі по всій його довжині, дозволити відкриття циліндра. Під кодовими пластинами відсутні пружини, завдяки чому значно знижено тертя, що робить циліндр дуже зносостійким і надійним в роботі. Надійність проявляється не тільки в довговічності, але і стійкій роботі в умовах з підвищеним забрудненням, насамперед пилу.

Торці ключа теж мають кодову нарізку, що взаємодіє з елементами ротора, розташованими у верхній частині. Розуміння роботи дадуть креслення із загальним пристроєм 3KS.

Захист від інтелектуального розкриття

Циліндр пройшов безліч перевірок і сертифікацій в різних лабораторіях різних країн, де зламостійкість циліндра отримала найвищі оцінки.

Через відсутність пінів личинку неможливо розкрити бампінгом, а протистояння відмичкам знаходиться на найвищому рівні. Ми завжди намагаємося в описах циліндрів уникати терміну «нерозкривний», але багато хто стосовно 3KS використовуює саме таке формулювання. Такий рівень протистояння маніпулятивним методикам, крім системи трьох кривих, дає звужений ключовий отвір — його звужують спеціальні виступи запірних планок.

Захист від силового зламу

Захист від вандального зламу у циліндрів традиційно нижче — торець доступний усім інструментам, починаючи від свердла і закінчуючи кувалдою.

Корпус циліндра латунний, тому захист від висвердлювання досягається стандартним перевіреним способом — загартованими штифтами, ротор захищений загартованою кулькою і твердосплавними запірними планками. Захист від розриву, зламу і витягуванню дає потужна вставка з нержавіючої сталі, що з'єднує частини циліндра. Проворот силою (згортання) виключений повністю — запірні планки блокують ротор по всій його довжині. Захист від вибивання будується на положенні кулачка при замкненому циліндрі — він знаходиться під кутом, але повноцінний захист дасть тільки захисна фурнітура — її установка доцільна при використанні БУДЬ-ЯКОГО, навіть найдорожчого циліндра.

Ключі

Ключі 3KS двосторонні, їх форма і особливо знижене тертя забезпечують гладкий і легкий вхід в циліндр. В системі 3KS можливе існування 30 мільярдів варіантів ключів.

Зведені характеристики та особливості EVVA 3KS/3KS plus

Про комплектацію і копіювання ключів

Циліндр комплектується п'ятьма ключами і карткою з кодуванням личинки, яка підтверджує також володіння механізмом. Для виготовлення дублікатів слід звернутися до сертифікованого сервіс-центру, подібного до нашого, пред'явити один з ключів і картку власника.


Магазин «Добрий дім» —
циліндри ЕФФА 3КС (ЕФА 3КС), ЕВВА 3КС (ЕВА 3КС), ЕВВА 3КС (ЕВА 3КС) в Донецьку

Відкрити меню розділу