Вуличні двері «Страж» в Одесі, серія Proof Sendwich

Двері цієї серії призначені для використання на вулиці — вони не бояться впливів зовнішнього середовища в усіх проявах. Серія Proof Sendwich є бюджетним варіантом Proof Stability — в дверях використовується тонший метал, немає термомоста, а комплектація містить турецькі, а не італійські замки.

Двері Proof Sendwich обшиваються металом холодного прокату товщиною 1 мм з оцинковкою (товщина цинку 230 г/м кв.) та ламінуванням плівкою Vinorit (Ізраїль). MDF як зовнішня обшивка в моделях серії не використовується. Покриття плівкою здійснюється методикою кешування під впливом тиску і температури на автоматизованій лінії європейського виробництва. Плівка Vinarit відома своєю стійкістю до різних впливів, сукупність з оцинкованим металом піднімає цю стійкість на новий рівень.

Якщо ви шукаєте в Одесі дешеві вуличні двері, то моделі серії можуть виявитися непоганим вибором, хоча існують і дешевші двері без броненакладок, з китайськими замками і тонким металом без плівки і оцинковки. У нашому магазині є ще один бюджетний варіант — вуличні двері «Форт Нокс» серії «Форт».

Купити в Одесі вуличні двері «Страж» ви зможете в нашому магазині. У нас є складська програма, деякі моделі є в наявності — ви зможете ознайомитися з ними, подивитися роботу замків, отримати консультацію і відразу купити.

Моделі можуть бути виготовлені з розмірами коробки 870х2050, 900х2050 або 970х2050 мм. Куплені двері доставляються в усі райони Одеси, установка здійснюється майстрами компанії.

Додаткові опції: поріг з нержавійки.

Технічні параметри дверей серії Proof Sendwich

Нижній замок KALE KILIT 252RD (Туреччина)
Тепло-звукоізоляція, мм 70
Гумова прокладка (контур), шт. 2
Внутрішнє оздоблення оцинкована сталь 1 мм, з покриттям ПВХ Vinorit
Зовнішнє оздоблення оцинкована сталь 1 мм, з покриттям ПВХ Vinorit — наповнення пінопласт EPS 70/0.033 (p 25kg/m3)
Лиштви (наличники) немає
Верхній замок KALE KILIT 257
Броненакладка Stainless 49618 (нержавійка)
Циліндровий механізм Kale 80 мм. ключ/ключ
Ручка Stainless Ss201 (нержавійка)
Вічко немає
Конусні петлі (шт) 2

Зовнішній вигляд дверей серії Proof Sendwich


Дешеві вуличні двері в Одесі з доставкою і установкою

Меню розділу дверей