Який замок для вхідних дверей найнадійніший

Замок є однією з найважливіших ланок у загальній схемі зламостійкості вхідних дверей — поза сумнівів, з цією аксіомою не буде сперечатися ніхто. Через це цілком логічним є запитання — який замок найкращий і найнадійніший.

Почнемо з того, що існує безліч моделей і безліч виробників. Зупинятися на кожній з них і робити порівняння ми не будемо. Але загальні моменти позначимо.


Одним з лідерів замкового ринку є компанія Mottura, і замки саме цього виробника заслужено вважаються одними з найнадійніших в плані зламостійкості та експлуатації. Надійність в експлуатації перевірена часом — ми існуємо більше 20 років, майстри нашого сервіс-центру виробляли безліч ремонтних робіт з замками і циліндрами. Це було все що завгодно, але не Mottura.

Крім надійності, компанія пропонує вирішення однієї з найбільш частих проблем — втраті ключів. В одних моделях замків Mottura це змінний сувальдний блок, в інших — можливість перекодування замка. В обох випадках замок міняти не доведеться, але ви отримаєте нову секретність — загублені ключі підходити вже не будуть. Погодьтеся, це заслуговує на увагу.

Тепер про зламостійкість. Оскільки сувальдні замки при наявності внутрішніх захисних пластин вважаються практично невразливими до силового зламу, то мова піде про інтелектуальні, при яких слідів від зламу не залишається. Це відмички та інші інструменти крадіїв.

Якщо вести мову про комбіновані замки (здвоєні) Mottura з літерою «Y» або останнє покоління з літерою «J», то їх з повною впевненістю можна назвати незламними. Найвищий рівень зламостійкості забезпечується безліччю факторів.

Однією з найважливіших особливостей є складний профіль ключа і взаємодія циліндричної і сувальдної частин замка: спершу вхідні двері закриваються сувальдним ключем, потім закривається циліндрова частина. При цьому замиканні ключовий канал сувальдного замка блокується шторкою з твердосплавного матеріалу. І хід дій зламщика буде таким: потрібно розкрити нижній циліндр, розблокувати заслінку, а вже потім приступати до розкриття сувальдной частини. Теоретично це можливо, але на практиці, повторимося, за весь час існування нашого центру про такі випадки інформації немає, принаймні в Одесі та Київі.

Замки з можливістю перекодування оснащені ключами з технологією Mottura My Key. На ключах з цією технологією в ніжці ключа знаходяться дві кульки, які називаються інтерактивними елементами. Наявність цих елементів дозволяє механіці замка впізнати свій ключ, ключ без кульок розпізнан не буде і двері не відкриє навіть при збігу секретної нарізки. Крім цього, як вже говорилося, ключі мають складну форму, а в останніх моделях з літерою «J» вона ще більш ускладнена, а сам ключ завужений. Це призвело до звуження ключового каналу і зменшення простору для маніпуляції відмичками. В цілому, сукупність всіх технологій забезпечує дуже високий рівень протистояння зламу.

На завершення, повторимося, що існує безліч виробників, що пропонують надійну продукцію — є італійська Tesa і іспанська Cisa, хтось віддає перевагу російським замкам Гардіан. Але Моттура, крім надійності, запропонувала найширший вибір моделей — в кожній ціновій категорії можна знайти потрібний замок для вхідних дверей. Певною мірою, це зумовило широке розповсюдження замків Моттура в Одесі, Україні, та й в усьому світі. Саме замками Моттура комплектуються двері верхнього і середнього цінових сегментів (зазвичай це Cisa або Mottura).


Цей матеріал не є рекламою, він лише відображає реальний стан речей на замковому ринку. Ви вільні у своєму виборі і ми вкомплектуємо двері так, як ви захочете. Але якщо вам потрібний максимальний рівень захисту, то на замки Mottura безумовно слід звернути увагу.

Меню розділу дверей