Навіщо в сталевих дверях
ставлять захисні пластини

Здавалося б, сталеві двері — величезна масивна конструкція — повинна витримувати і протидіяти будь-якому силовому зламу. У більшості випадків справа йде саме таким чином, але не завжди силові способи руйнування спрямовані безпосередньо на дверне полотно — одним з цільових об'єктів зламників можуть виявитися замки. Саме для їх захисту і призначені захисні пластини. Деякі виробники вхідних дверей в Одесі оснащують ними свою продукцію, і саме наявність пластин можна вважати одним з ознак дійсно якісної двері.

Захисні пластини виготовляються з міцної сталі з наступним загартуванням. Виготовляють їх як закордонні, так і вітчизняні виробники. У замовних варіантах вхідних дверей, пропонуємих нашим магазином, замість італійських пластин Mottura все частіше і частіше використовуються пластини українського виробництва, що виготовляються зі сталі 65Г, загартованої до потрібного рівня. Їх перевірили в нашому сервіс-центрі — вони нічим не поступаються різним закордонним аналогам. Так навіщо платити зайве?

Захисні пластини в переважній більшості випадків встановлюються на стадії виготовлення дверей. Знаходяться вони між дверним полотном і замком, захищаючи останній від силових дій, насамперед висвердлювання і пробивання, а також від зламу за допомогою медведки (згортиша), при якому потрібно розширити ключову щілину сувальдной частини замку. Оскільки у вхідних дверях в останні роки практично всі виробники встановлюють комбіновані моделі замків, що складаються з сувальдного і циліндрового в одному корпусі, то одна пластина захищає одразу дві частини — на фото представлений саме такий варіант.

Використання захисних пластин не викликає особливо великих додаткових витрат, проте сумарна вартість складається саме з таких невеликих цеглинок — в результаті можна отримати суму, що значно перевищує очікуваний результат. Але не варто забувати, що з цих цеглинок також складається і зламостійкість дверної конструкції. І якщо ви вирішили вкласти гроші в безпеку, то поряд з якісним замком, циліндром і зовнішніми броненакладками, однозначно варто захистити замок внутрішньою захисною пластиною — в Одесі злам шляхом руйнування замків завжди займає певне місце.
Непрямим чином на цей фактор впливає стійкість сучасних замків до інтелектуальних методик відкриття, при яких не відбувається руйнування замку — відмички, самоімпрессія і т. д. Не володіючи потрібною для такого відкриття майстерністю, зламникам часом нічого не залишається, як використовувати руйнуючі методики, захистом від яких є внутрішня і зовнішня захисна фурнітура — пластини і броненакладки.

Меню розділу дверей