Всі двері діляться на типові та замовні. Обидва типи можуть бути хорошими і дуже хорошими. Які ж переваги кожного з видів і в яких випадках варто віддавати перевагу замовним дверям.


Які вхідні двері вибрати: типові або замовні?

Існує безліч груп, категорій, класів, конструктивних рішень та інших факторів, за якими ділять вхідні двері. Але є одна ознака, за яким можна поділити абсолютно всі двері, незалежно від виробника — одні виготовляються на серійному виробництві, другі на замовлення. Які краще?

Перш, ніж перейти до порівняння, зазначимо, що мова піде про двері приблизно одного класу — в іншому випадку порівняння буде некоректним. Отже, в яких випадках краще типові рішення, а в яких замовні?

Ціна

Якщо у вас на одному з перших місць стоїть вартість, то ваш шлях лежить до типових дверей — серійне виробництво і конвеєрна збірка забезпечують вартість, яку при замовний збірці досягти неможливо. У цьому, власне, і сенс серійного виробництва.

Розміри

Дверний проріз з нестандартними розмірами однозначно вимагає індивідуального підходу — всі типові рішення мають кілька найпоширеніших розмірів полотна і дверної коробки.

Зовнішній вигляд

Типові вхідні двері мають типовий дизайн. Вибір шаблонів у багатьох виробників великий, є дуже гарні варіанти, але якщо ви хочете мати двері, яких немає ні у кого, то їх можна виготовити тільки в замовному порядку.

Стійкість до зламу

Зламостійкість повинна бути вирішальним фактором при виборі двері. Може вимагатися різний рівень протистояння зламу — є місця, де цілком згодяться самі бюджетні типові рішення. Якщо ж вести мову про абстрактну зламостійкість, то в замовних дверях вона, як правило, вище.

Конструкція типових дверей відома всім — її доступність є одним із слабких місць. У мережі є різні матеріали, що показують злам вхідних дверей за неймовірно короткий час. Матеріали ці фейковими назвати не можна — конкуренти ламають двері один одного, показуючи низький рівень зламостійкості. Ми не будемо вести мову про методику такої роботи і називати імена брендів — набагато цікавіше інші моменти: рівень зламостійкості та час зламу.

Справа в тому, що зламостійкість дверей на усіляких так званих тестах і матеріалах стандартна. Вона не погана, не добра — вона просто відповідає своєму класу і точно такий рівень протистояння зламу мають двері східного класу інших виробників.

Тепер про час зламу. Перед проведенням таких дій двері РЕТЕЛЬНО ВИВЧАЮТЬСЯ та досліджуються їх слабкі місця. Розбирається та зламується не одна дверь, а вже потім, перед камерою, проводиться зразково-показовий злам: люди роблять точні рухи, б'ють в потрібні місця і розкривають двері за одну-дві хвилини.

Показаний, не вигаданий приклад демонструє, наскільки небезпечними в плані зламостійкости можуть бути типова конструкція дверей і типова комплектація. Внутрішню конструкцію замовного варіанту не знає ніхто і через це провести злам важко або взагалі неможливо. В кінці-кінців в замовних дверях ви можете вибрати найнадійніші замки і циліндри з установкою загартованих пластин і захисної фурнітури, піднявши тим самим зламостійкість дверей на найвищий рівень, недосяжний в серійних рішеннях.


Відзначимо на завершення, що існують типові елітні двері з дуже хорошим рівнем зламостійкості та хорошою комплектацією. Знову ж таки, їх будова може бути відомо злочинцям і вирішальним фактором може стати місце експлуатації дверей — цілком можливо, що такі типові двері можуть стати оптимальним варіантом.

Меню розділу дверей