Циліндр Dom Diamant
в Україні з доставленням

Циліндри дверних замків Diamant виготовляє німецька компанія DOM-Sicherheitstechnik. Бренд спеціалізується на високотехнологічних рішеннях у сфері оснащення безпеки, і якщо йдеться про відому німецьку якість, то Diamant можна без перебільшення назвати уособленням цього поняття. Втім, якщо ви шукаєте його, то розумієте, про що йдеться. Наш магазин територіально розташований в Одесі, але ми можемо відправити циліндр до будь-якого міста України за допомогою послуг будь-якої компанії-перевізника. При надсиланні циліндра Новою поштою

ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА —
наш магазин бере на себе транспортні та страхові витрати.

Пересилання відбувається післяплатою — ви отримуєте циліндр, оглядаєте його, а лише потім здійснюєте оплату прямо у відділенні Нової пошти. Наш магазин є одним із найбільших центрів Одеси з продажу циліндрів топ-рівня і таким чином відправлено багато личинок до різних місць України. До того ж ми є

ОФІЦІЙНИМИ ПРЕДСТАВНИКАМИ КОМПАНІЇ DOM
З ПОСТАЧАННЯ ЦИЛІНДРІВ В УКРАЇНІ

Тому циліндр ви отримаєте, минаючи ланцюжок різних посередників, кожен з яких отримує свій прибуток завдяки накрутці й без того досить високої ціни на циліндр.

До кожного циліндра додається подарунок нашого магазину —
чохол із натуральної шкіри для зберігання ключів.

Про циліндри Diamant

Вибір циліндрів (личинок, серцевин) у магазинах України здебільшого обмежений брендами Mottura, Mult-T-Lock та Abloy. Рішення, пропоновані цими виробниками, мають різні цінові категорії та різні рівні зламостійкості. Їхні циліндри досить надійні й на побутовому рівні вирішують більшість завдань. Але існують класи циліндрових механізмів, націлених на рішення серйозніших завдань, які потребують виняткового рівня захисту. Саме до такого рівня належать циліндри Diamant.

Особливості та конструкція циліндра

Diamant має сертифікацію найвищого рівня безпеки — VdS BZ+. Найвищі й ступені секретності – шостий (за стандартом DIN EN1303:2005-04) та зламостійкості — другий (за стандартом DIN EN 1303: 2005-04).

Корпус механізму відлито з металокерамічного сплаву за MIM-технологією (лиття металів та порошкових сплавів під тиском — Metal Ingection Moulding). Завдяки використанню цієї технології корпус Діаманта має чудову стійкість до механічних впливів та антикорозійні властивості. Міцність корпусу обумовлює високу опірність циліндра силовим методам зламу, яку посилює наявність впресованих краплеподібних вставок із загартованої хромо-нікелевої сталі, що захищають циліндр від висвердлювання — завдяки своєї форми вставки будуть вести свердло в бік від секретної частини.
У нижню частину корпусу встановлена масивна захисна планка з нержавіючої сталі, що запобігає розламу та розриву циліндра.

Основною секретною частиною Діаманта є дисковий механізм, який не має пінів. Секретні комбінації базуються на 11 елементах дискової форми з унікальним візерунком профілю. Між елементами розташовані роздільні шайби з нержавіючої сталі, в які впресовані кульки, що здійснюють функції підшипників — всього виходить 21 рухомий елемент: одинадцять дисків і десять підшипників.

Диски з секретним кодом розміщені в роторі з титанового сплаву. Елементи та механіка циліндра виготовлені з прецизійною точністю (кульки пластин-підшипників мають менше міліметра в діаметрі) і найвищою надійністю та якістю: завод-виробник дає на Діамант 10-річну гарантію.

Ключ циліндра виготовлений із нержавіючої сталі. Нарізка коду здійснюється одночасно з усіх боків на прецизійному обладнанні із застосуванням технології 3D та допустимою погрішністю до 0,02 міліметра.

Про протистояння зламу

Протистояння силовим методикам зламу — слабке місце будь-якого циліндра. Але у Діаманта воно на високому рівні — європейські сертифікати не видаються даремно. Захист від вандалізму у вигляді переламування та висвердлювання забезпечують конструктивні особливості та застосування елементів з особливо міцних матеріалів.

На такому ж рівні знаходиться і захист від інтелектуальних способів розкриття. Оскільки в Діаманті немає пінів, то бампінг неможливий у принципі, безглузді маніпуляції відмичками, так само як і неможливий підбір ключа — кількість кодових варіантів прагне нескінченності.

Окремо варто розглянути відгуки про надійність циліндра в інтернеті — на деяких сайтах і форумах досить часто зустрічаються настирливі твердження про інтелектуальне розкриття Діаманта за допомогою заготовок із якихось цвяхів, дроту тощо. Читаючи такі заяви, слід усвідомлювати, що ведеться війна замкових виробників за споживача, в якій облаяти конкурента — звичайна справа. В інтернеті зустрічалися відеоогляди про фальшиве розкриття личинок Abloy, такі ж «правдиві» огляди про висвердлювання захисних накладок Mottura за 15-20 секунд звичайним (!) свердлом та інші подібні «звіти» та «матеріали».
Слід також розуміти, що найнадійніший і найдосконаліший циліндр навряд чи витримає удар кувалди — він просто влетить усередину. І висновок з цього простий: використання надійних і, що дуже важливо, ПРАВИЛЬНО встановлених броненакладок є необхідністю при використанні БУДЬ-ЯКОГО циліндрового механізму.

Комплектація

Циліндр комплектується п'ятьма ключами, карткою власника циліндра та кріпильним гвинтом.

Відкрити меню розділу