Циліндри Tokoz PRO 300 в Одесі

Чеську компанію Токоз не можна назвати відомою — незважаючи на те, що вона існує з 1920 року, в Одесі більше на слуху назви Abloy, Mottura, Mul-T-lock та інших іменитих брендів. Проте в середовищі фахівців замкової справи ім'я Tokoz говорить багато про що — це бренд, який робить якісну продукцію європейського стандарту. Пропоновані циліндри належать до початкового цінового сегменту топових серцевин — їх можна прирівняти до Mottura PRO і вони будуть відмінним вибором для прихильників личинок з дисковою системою секретності.

Технічний опис циліндрів Tokoz PRO 300

Циліндри постачаються в модифікації «ключ-ключ» і «ключ-вертушка». Однією з важливих особливостей личинок з вертушкою є можливість їх блокування з внутрішньої сторони — для цього потрібно просто потягнути вертушку на себе до її фіксації. Після цього циліндр зовні не відчиниться, ключ буде провертатися вхолосту. Для розблокування слід натиснути кнопку на вертушці, яка повернеться на своє місце.

Безпека циліндра базується на 9-дисковій системі — схожа використовується в найвідоміших личинках Abloy Protec. Однак в Токоз ПРО конструкція дисків інша — кожен диск складається з нерухомого зовнішнього і рухомого внутрішнього дисків. Внутрішній відповідає за перевірку правильності секретної комбінації в конкретному місці ключа, зовнішній блокує поворот при неправильній комбінації. Конструкція циліндра захищена трьома чеськими патентами — CZ 303 062, CZ 302 949 і CZ 303 063.

Дискова система за рахунок зниженого тертя традиційно більш надійна в роботі в порівнянні з піновими циліндрами і стійка до різних впливів зовнішнього середовища, особливо морозу.

Циліндри можуть мати різну розмірність — вони збираються по модульній системі з кроком 5 мм. Наш сервіс-центр здійснює швидку модульну збірку циліндрів Abloy, Mottura та інших поширених в Одесі брендів. Але оскільки циліндри Токоз не мають такого поширення, то збірка цих личинок з нестандартними розмірами забере дещо більший час — близько 3 днів, необхідних на отримання комплектуючих зі складу. Уявлення про устрій циліндрів, їх виробництво та сертифікати ви зможете отримати з відеоматеріалу з нашого каналу Youtube.

Ключі циліндра латунні, їх профіль запатентований, заготовки постачаються тільки в авторизовані сервісні центри — це звичайна практика для циліндрів топового сегмента.

Захист від зламу

В інтелектуальному плані циліндр через незвичайність конструкції добре здійснює свою функцію — розкрити його відмичками вельми непросто (ми завжди уникаємо терміна «неможливо»). Бампінг виключений абсолютно — такою методикою розкриваються тільки циліндри з піновою системою секретності.

Захистом від розриву служить міцна сталева вставка-каркас, на якої за допомогою сталевих і таких же міцних штифтів кріпляться зовнішня і внутрішня частини циліндра. У нейтральному положенні диски фіксуються трьома планками з карбіду вольфраму — надзвичайно міцного матеріалу, тому захист від згортиша (силового проворота) теж надійний. Захистом від висвердлювання служить лицьовий загартований диск, а від вбивання кулачок, розташований в положенні спокою під кутом 30 градусів. Таку методику використовують всі виробники циліндрів, але найкращим захистом є наявність захисної фурнітури. Це актуально навіть для самих дорогих циліндрів.

Циліндри Tokoz PRO сертифіковані європейським стандартом EN 1303, що регламентує рівень секретності циліндра і ключа, рівень протистояння інтелектуальним методикам розкриття, стійкості до корозії і тривалості життя (кількість робочих циклів). Циліндри також сертифіковані європейським стандартом EN 1 627, тести якого перевіряють рівень стійкості механізму до вандальних методів зламу — ударної методики, висвердлюванню і т. ін.

Комплектація та дублікати

Крім самого циліндра, комплект містить 5 ключів з пластиковими головками різного кольору, монтажний гвинт, картку з кодовою комбінацією (картка клієнта) та інструкцію з експлуатації. Дублікати виготовляються в авторизованих сервісних центрах за пред'явленням одного з ключів та картки клієнта.


При потребі майстри нашого сервіс-центру можуть встановити або замінити циліндр в будь-якому районі Одеси.

Магазин «Добрий дім» —
личинки, вставки і серцевини Токоз (Tokoz) в Одесі

Відкрити меню розділу