Допомога у виборі циліндрів та личинок дверних замків

Вибір циліндрового механізму не можна назвати простою справою. Існує велика кількість личинок, що мають свої особливості, переваги та недоліки. Ми намагаємося позначати їх в описах кожної моделі, проте ряд конструктивних моментів однаковий у всіх механізмів, і описувати їх на кожній сторінці немає сенсу. У цьому розділі ми позначимо їх, а також дамо базові відомості — володіючи ними, ви зможете звузити коло пошуків і купити саме той циліндр, який вам потрібен.

Словникові терміни для личинок і серцевин

У технічних описах циліндрів неминуче використовуються різні терміни. Опис частин циліндрових механізмів і супутніх визначень в словниковому порядку допоможе вам зрозуміти роботу механізму і полегшити його вибір.

Як зняти циліндр замка

Зняття циліндра з дверного полотна може знадобитися в багатьох випадках — насамперед при заміні личинки або вимірювання її довжини. Складним цей процес назвати не можна, але якщо ви ніколи не робили цього, то пропонований опис допоможе подолати деякі труднощі, що виникають у новачків.

Що таке євроциліндр і стандарт EuroDIN

У багатьох описах циліндрів зустрічається термін «євроциліндр». Іноді його використовують і продавці нашого магазину. Перше, що спадає на думку звичайним людям — циліндри виготовлені в Європі, і з цієї причини мають вищі якості — зламостійкість, секретність і т. ін. Давайте розберемося, чи так це.

Відкрити меню розділу