Циліндри Hard Lock в Одесі

Циліндрові механізми HardLock (Хардлок) належать до так званого «заводського Китаю», який не варто плутати з відвертим китайським ширвжитком, яким наповнений одеський Привоз. Циліндри Хардлок займають нижчий ряд середнього цінового сегмента. Їх некоректно порівнювати з моделями виробників світового класу, але для своєї категорії вони мають вельми цікаві конструктивні особливості, непогану зламостійкість і надійність в роботі — кращий варіант за цю ціну знайти непросто.

Личинки HardLock беззаперечно можна назвати «чесними». Пояснимо, що мається на увазі. На ринках і лотках Одеси завжди можна знайти циліндри для замків за кілька доларів, дивлячись на ключ яких, можна здивуватися рівню складності секретних елементів — італійці, німці та австрійці з фінами просто «відпочивають» з усіма своїми технологіями. Підступ в тому, що всі ці елементи тільки на ключі — всередині личинки нічого немає, а секретність забезпечують лише кілька пінів.
Слідуючи своєму правилу не пропонувати клієнтам неякісну продукцію, в своєму сервіс-центрі ми розібрали кілька циліндрів HardLock, і переконавшись в хорошій якості збірки і матеріалів, наявності та активності всіх заявлених технологій, допустили їх до продажу.

Особливості циліндрів HardLock

Основу секретності циліндрів становлять телескопічні піни, розташовані під різними кутами, сталевий додатковий пін на вході в ротор (плуг), спеціальний пін в формі котушки, а також інтерактивний «плаваючий пін».
Сукупність цих рішень, що передбачають досить високоточне виробництво, дозволяє говорити про цілком надійний захист циліндра від інтелектуальних методик зламу — підбору ключа, відмичок та бампінга. Деякі з рішень явно запозичені від інших виробників — телескопічні піни давно використовуються в ізраїльських циліндрах Mul-T-Lock і є запатентованою технологією, а ключ ідентичний ключам італійських циліндрів Mottura Champions C48.

Важливим фактором є протистояння вандальним методикам зламу.
У циліндрів HardLock із цього боку набір стандартних рішень — вищезгаданий сталевий пін і вставки з твердосплавних металів в корпусі (корпус латунний) дають деякий захист від висвердлювання, протирозривні пластини з легованої сталі, що з'єднують частини циліндра, служать захистом від зламу та виривання циліндра.

Належачі до середнього цінового класу, циліндри Hard Lock пропонують досить непоганий рівень захисту. Скажемо більше — за ці гроші ви отримаєте одне з найкращих рішень в своєму класі. Але клас цей невисокий — про це забувати не слід: циліндри чудово підходять для вирішення побутових завдань, але використовувати їх на об'єктах, де потрібен по-справжньому високий рівень захисту, явно недоцільно.
Також слід пам'ятати і розуміти, що всі без винятку циліндри слабо протистоять руйнівним методикам розкриття. Тому використання захисної фурнітури (броненакладок) завжди є розумним рішенням.

Розміри циліндрів HardLock

Циліндри HardLock випускаються в виконаннях «ключ-ключ» і «ключ-вертушка», колірних варіантах «сатин» і «золото». Можливі відношення сторін наведені в таблиці.

Ключ-ключ Ключ-тумблер
60 (30/30) 70 (35/35)
70 (35/35) 70 (30/40)
70 (35/35) 80 (40/40)
70 (40/30) 80 (35/45)
70 (30/40) 90 (40/50)
80 (35/45) 90 (45/45)
80 (40/40) 100 (50/50)
80 (45/35)
90 (40/50)
90 (50/40)
90 (45/45)
100 (50/50)

Комплектація циліндрів HardLock

Циліндр, п'ять ключів, картка власника циліндра з його секретним кодом.


Купити циліндри HardLock в Одесі ви зможете в нашому магазині. Нагадаємо, що майстри нашого сервіс-центру виконують заміну і установку циліндрів та замків в будь-якому районі Одеси, а також прилеглих районах Одеської області.

Відкрити меню розділу