Циліндри Vega VP-7 (Вега ВП-7) в Одесі

Циліндрові механізми VP-7 ізраїльської компанії Vega займають положення в нижній частині середнього цінового сегмента (або верхньої бюджетного). Вони забезпечують досить хорошу стійкість до маніпулятивних методів розкриття і будуть непоганим варіантом, якщо немає потреби або бажання викладати додаткові кошти за більш дорогі серцевини.

КУПИТИ VEGA VP-7 В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

Безкоштовна доставка по Україні без передоплати

Технічний опис циліндрів Vega VP-7

Циліндри з'явилися на українському ринку в 2015 році, і за минулий час зарекомендували себе як надійні в роботі пристрої. Механізмам присвоєно клас Standard Security, вони сертифіковані стандартом EN 1303, що регламентує стійкість механізму до різних методів зламу і рівень надійності в експлуатації.

Безпека личинки будується на 6-піновій системі кодування і подвійному інтерактивному елементі, що є запатентованою компанією Vega технологією під назвою Nano Capsule.

Наявність на ключі цього елемента дозволяє механіці ротора циліндра виконати розпізнавання ключа, задаючи таким чином високий рівень протистояння інтелектуальним способам відкриття — відмичкам, бампінгу та іншим маніпулятивним методикам.

Протистояння силовим методикам зламу

Протистояння руйнівним способам зламу є слабким місцем всіх без винятку циліндрів. VP-7 оснащений захистом від деяких з них, загальний рівень протистояння можна назвати як відповідний своїй ціні.

Корпус і ротор личинки відлиті з латуні, тому захист від висвердлювання будується на класичному рішенні — розміщенню в ключових місцях вставок-штифтів з твердосплавних металів. Один стрижень захищає від висвердлювання корпус циліндра, другий — піни. Самі піни виготовлені з нержавіючої сталі, матеріалу достатньо міцного.

Захисту від зламу та виривання у VP-7 немає. Зазвичай виробники посилюють слабке місце біля кріпильного отвору спеціальними міцними вставками-каркасами, на яких кріпляться частини циліндра. Корпус VP-7 не оснащений такими технологіями і якщо вам потрібна вища стійкість до вандальних методів зламу, то слід звернути увагу на дорожчі механізми або використовувати захисну фурнітуру.

Про комплектацію і копіювання ключів

Циліндр комплектується п'ятьма основними ключами і додатковим монтажним ключем, що використовується на стадії ремонтних або будівельних робіт. Після їх закінчення одним з основних ключів здійснюється перекодування личинки, після якого монтажний ключ циліндр вже не відкриє. Ключі механізму реверсивні, їх можна вставляти будь-якою стороною.

Для виготовлення дублікатів слід звернутися до сертифікованого сервіс-центру, подібного до нашого, пред'явити один з ключів і картку власника.

В комплектацію входять герметично запаяні на заводі ключі основного набору, монтажний ключ, циліндр, картка власника з інформацією про код механізму і кріпильний гвинт.


Нагадаємо, що фахівці нашого сервісного центру можуть виконати заміну і установку циліндра в будь-якому районі Одеси.

Магазин «Добрий дім» —
циліндри, личинки, вставки, серцевини Vega VP7 (Вега ВП-7) в Одесі

Відкрити меню розділу