Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Циліндри Vega VP-7 (Вега ВП-7) в Одесі

Циліндрові механізми VP-7 ізраїльської компанії Vega займають положення в нижній частині середнього цінового сегмента (або верхньої бюджетного). Вони забезпечують досить хорошу стійкість до маніпулятивних методів розкриття і будуть непоганим варіантом, якщо немає потреби або бажання викладати додаткові кошти за більш дорогі серцевини.

КУПИТИ VEGA VP-7 В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

Безкоштовна доставка по Одесі без передоплати

Технічний опис циліндрів Vega VP-7


Циліндри з'явилися на українському ринку в 2015 році, і за минулий час зарекомендували себе як надійні в роботі пристрої. Механізмам присвоєно клас Standard Security, вони сертифіковані стандартом EN 1303, що регламентує стійкість механізму до різних методів зламу і рівень надійності в експлуатації.

Безпека личинки будується на 6-піновій системі кодування і подвійному інтерактивному елементі, що є запатентованою компанією Vega технологією під назвою Nano Capsule.

vp7 nano capsule

Наявність на ключі цього елемента дозволяє механіці ротора циліндра виконати розпізнавання ключа, задаючи таким чином високий рівень протистояння інтелектуальним способам відкриття — відмичкам, бампінгу та іншим маніпулятивним методикам.

Протистояння силовим методикам зламу

Протистояння руйнівним способам зламу є слабким місцем всіх без винятку циліндрів. VP-7 оснащений захистом від деяких з них, загальний рівень протистояння можна назвати як відповідний своїй ціні.

Корпус і ротор личинки відлиті з латуні, тому захист від висвердлювання будується на класичному рішенні — розміщенню в ключових місцях вставок-штифтів з твердосплавних металів. Один стрижень захищає від висвердлювання корпус циліндра, другий — піни. Самі піни виготовлені з нержавіючої сталі, матеріалу достатньо міцного.

Захисту від зламу та виривання у VP-7 немає. Зазвичай виробники посилюють слабке місце біля кріпильного отвору спеціальними міцними вставками-каркасами, на яких кріпляться частини циліндра. Корпус VP-7 не оснащений такими технологіями і якщо вам потрібна вища стійкість до вандальних методів зламу, то слід звернути увагу на дорожчі механізми або використовувати захисну фурнітуру.

Про комплектацію і копіювання ключів

Циліндр комплектується п'ятьма основними ключами і додатковим монтажним ключем, що використовується на стадії ремонтних або будівельних робіт. Після їх закінчення одним з основних ключів здійснюється перекодування личинки, після якого монтажний ключ циліндр вже не відкриє. Ключі механізму реверсивні, їх можна вставляти будь-якою стороною.

Для виготовлення дублікатів слід звернутися до сертифікованого сервіс-центру, подібного до нашого, пред'явити один з ключів і картку власника.

В комплектацію входять герметично запаяні на заводі ключі основного набору, монтажний ключ, циліндр, картка власника з інформацією про код механізму і кріпильний гвинт.


Нагадаємо, що фахівці нашого сервісного центру можуть виконати заміну і установку циліндра в будь-якому районі Одеси.

Магазин «Добрий дім» —
циліндри, личинки, вставки, серцевини Vega VP7 (Вега ВП-7) в Одесі